drzewo
witaj
zaprasza
dziecko nr 1
dziecko nr 2
dziecko nr 3
dziecko nr 4
dziecko nr 5
piłka
robaczek nr 1
robaczek nr 2
robaczek nr 3

Opinie rodziców

Zapraszamy do wyrażenia opinii na temat naszych żłobków. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z nami oraz innymi rodzicami. Twoje zdanie jest dla wszystkich bardzo cenne!

Dodaj swój komentarz - przejdź do formularza

Comments (231)

  Rodzice Dawidka - gr Żuczki
  Komentarz z dnia : Sep 06, 2019 at 01:27 PM
  Chcielibyśmy podziękować Pani Dyrektor za znalezienie miejsca w Żuczkach, okazało się ono idealne dla Dawidka :)
  Dziękujemy wszystkim ciociom, których codzienna praca dydaktyczna przekładała się na cudowną atmosferę panującą w żłobku. Jest to ogromne wsparcie dla rodziców, wiedząc że jego dziecko jest w "najlepszych rękach". Świetna organizacja, kreatywność, cierpliwość, empatia a przede wszystkim uśmiech i serce wkładane w pracę nad dziećmi.
  Wspaniałe przedstawienia !! Oboje byliśmy bardzo zaskoczeni jak pięknie można przygotować koncert z udziałem 3- latków. Śliczne zdjęcia z każdego miesiąca, ukazujące "działania" dzieci, ich emocje, trudności i poznawanie świata krok po kroku.. niespodzianki świąteczne i pamiątki, zachowaliśmy wszystko dla Dawidka do pudełka wspomnień. Dziękujemy :)
  Z pozdrowieniami Ewelina i Robert
  Kinga, Mama Lilki z grupy V "Żuczki"
  Komentarz z dnia : Sep 04, 2019 at 07:40 PM
  Trudno znaleźć słowa, które opisałyby cztery cudowne Ciocie z grupy "Żuczki". Z całego serca dziękujemy za ogromny wkład jakie Ciocie włożyły w edukację i wychowanie Lilki. Cały czas Lilka wspomina piosenki, wierszyki, których się nauczyła. Przytacza słowa Cioć na temat prawidłowego zachowania i pamięta zasady, których Ciocie uczyły. Lilce trudno było i jest rozstać się Ciociami, często wspomina i mówi, że tęskni. Bardzo dziękujemy za bezmiar ciepła i uśmiechu. Za troskę, opiekę, która przy mojej akrobatce nie była zapewne łatwa :-). Z całego serca polecam żłobek Kalinka, oddając dziecko w ręce Cioć, byłam bardzo spokojna. Mam nadzieję, że córka już do końca swojej edukacyjnej drogi, spotykać bedzie tak cudowne osoby, jak Ciocie z grupy V.
  Rodzice Emilki z grupy V Żuczki
  Komentarz z dnia : Jul 24, 2019 at 09:52 AM
  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować ciociom z grupy ,,V Żuczki" za wspaniałą opiekę nad moją córeczką Emilią. A w szczególności cioci Natalii, która przepięknie dzień w dzień czesze włoski we wspaniałe warkoczyki:) Córeczka zawsze chodzi chętnie do żłobka i z uśmiechem każdego dnia. Wszystkie ciocie bardzo kocha. Na pewno będzie Nam się ciężko rozstać, bo we wrześniu już czeka przedszkole. Ale wspaniałe wspomnienia pozostaną na zawsze. Jeszcze raz dziękujemy za okazane serce:)
  mama Emilusi z grupy I
  Komentarz z dnia : Jun 14, 2018 at 11:58 AM
  Z całego serca pragnę podziękować kochanym ciociom z grupy I ,,Bączki" ( żłobka ,,Kalinka" ) które tak wspaniale opiekują się moją córeczką Emilką. Od początku córeczka bardzo chętnie przychodzi codziennie rano do żłobka, gdzie bardzo ciepło witana jest przez Ciocie. Uśmiech również nie schodzi jej z twarzy do końca dnia. Ciocie są bardzo zaangażowane w swoją pracę, a przede wszystkim widać że bardzo kochają Nasze maluchy. Jeszcze raz serdeczne podziękowania, jesteście WSPANIAŁE:)
  Baczki
  Komentarz z dnia : Jun 14, 2018 at 08:38 AM
  Chciałabym podziękować Ciocią z grupy Baczki za troskliwa opiekę nad moim synkiem. Szczególnie Panie wychowawczynie i Pani Kucharka są bardzo troskliwe. Informowały mnie jak dziecko je, śpi, jakie robi postępy. Było to dla mnie bardzo ważne i świadczy o wysokim profesjonalizmie pracowników!
  rodzice Olafka z grupy Bączki
  Komentarz z dnia : Jun 11, 2018 at 10:31 PM
  Chcieliśmy serdecznie podziękować ciociom z grupy Bączki za wspaniałe przygotowanie "stu dni" Bączków. Dzieci, choć malutkie, chętnie uczestniczyły wraz z rodzicami w zabawach przygotowanych przez ciocie. Mieliśmy okazję zobaczyć zarówno zajęcia edukacyjne o zwierzątkach, jak i zajęcia taneczno-ruchowe takie, jak: tor przeszkód, zabawy przy muzyce, zabawy z piłką oraz chustą Klanzy. Widać, że dzieciom w żłobeczku jest bardzo dobrze i że mile spędzają czas z kochanymi ciociami. Dziękujemy i pozdrawiamy bączkowe Ciocie :)
  grupa Żuczków
  Komentarz z dnia : Jun 09, 2018 at 08:36 PM
  Dziękujemy bardzo Ciociom z grupy 5 za wspaniale przygotowany Dzień Mamy i Taty. Dzieci dały z siebie wszystko , pięknie śpiewały i tańczyły. Jako rodzice byliśmy wzruszeni, bardzo Nam się podobało.
  Rodzice Bartusia i Kubusia
  Komentarz z dnia : Jun 07, 2018 at 01:35 PM
  Byłem przekonany, że moje dziecko na samym początku występu z okazji Dnia Matki zacznie płakać i zestresuje się. O czarnych scenariuszach jakie rozgrywałem w głowie nawet nie wspomnę. Co mogło pójść nie tak? wszystko, czasem wystarczy plamka na sukience, by zaczął się dramat. Okazało się jednak, że panie z grupy Biedronek są fachowcami. Ogarnęły ten wydawało się nieokiełznany żywioł i wszystko poszło nad wyraz płynnie. Zamiast dramatu był show. Byliśmy pod dużym wrażeniem przygotowania dzieci i sprawienia, że pozostawały skupione na zadaniu przez cały czas trwania występów (a trwało to z 30 minut). Chapeau bas!
  Mama Marysi
  Komentarz z dnia : May 31, 2018 at 10:39 PM
  Jesteśmy pod wielkim wrażeniem występu dzieci z grupy Żuczki z okazji Dnia Mamy ( i Taty). Wszystkie maluchy pięknie tańczyły, śpiewały i recytowały wierszyki. Widać było, że sprawiało im to dużą radość, chociaż obserwowało je wiele par maminych (często wilgotnych) i tatowych oczu :). Panowała bardzo sympatyczna atmosfera. Dziękujemy Ciociom za wysiłek włożony w przygotowanie tego pięknego spotkania. Rodzice Marysi P.
  Marta Tomaszyk
  Komentarz z dnia : May 29, 2018 at 09:47 AM
  Dziękujemy ciociom z 5grupy za piękny występ z okazji Dnia Mamy i Taty.
  Dzieci pięknie śpiewały i tańczyły, a cała uroczystość była bardzo wzruszająca!
  Rodzice Igi
  Rodzice Biedronki Michalinki ;)
  Komentarz z dnia : May 28, 2018 at 12:01 PM
  Dzień Mamy i Taty, który zorganizowały Ciocie z Biedronek to wspaniała okazja by wyrazić wdzięczność za całą miłość, opiekę i wrażliwość której doświadczają nasze dzieci. Występ dzieci był wspaniały i bardzo chwytający za serce i to zawdzięczamy Wam kochane Ciocie!!! Jesteście cierpliwe i wyrozumiałe, do tego w niezwykły sposób uczycie nasze dzieci jak być mądrym, fajnym i uśmiechniętym dzieckiem. Do rozstania jeszcze trochę ale już wiem, że zarówno i my rodzice i Misia będziemy ogromie tęsknić ;(, za ta cudowną codziennością, która sprawia, że nasza córka jest coraz bardziej uśmiechnięta, radosna i wrażliwa. DZIĘKUJEMY !!!!
  Tata Mateusza z Biedronek
  Komentarz z dnia : May 28, 2018 at 09:39 AM
  Bardzo nam jako rodzicom podobał się Dzień Mamy i Taty. Dzieci prezentowały wierszyki i piosenki, wcześniej też dostaliśmy zaproszenia, wykonane przy pomocy cioć, tj. opiekunek w grupie. Na przedstawieniu było dużo emocji, zarówno ze strony rodziców - wzruszenie, zachwyt i duma z dzieci, jak i ze strony występujących pociech (w końcu widownia składała się z dużej liczby dorosłych). Po dzieciach widać było, że dużo ćwiczyły, i starały się wypaść jak najlepiej. Panie też na bieżąco reagowały gdy dziecko miało problem z wierszykiem czy popłakało się z emocji / tremy. Po wszystkim Mamy dostały kwiatki, moja żona bardzo się wzruszyła.
  Rodzice Biedronki
  Komentarz z dnia : May 27, 2018 at 04:56 PM
  Dziękujemy Ciociom za wspaniale przygotowany i wzruszający Dzien Matki i Ojca. To niesamowite jak wiele pracy włożyłyście w przygotowanie tego dnia. Dzieci zachwyciły. Pani Dyrektor gratuluje takiej kadry.
  Mama Alicji - Pszczółki
  Komentarz z dnia : May 25, 2018 at 11:59 AM
  Trudno jest opisać słowami wdzięczność jaka czujemy jako rodzice za opiekę sprawowaną nad naszą małą pociechą w grupie Pszczółek. Pszczółkowe Ciocie są bardzo miłe i sympatyczne, dbają o każde dziecko z osobna choć maja ich sporo pod opieką. Bardzo dobrze również układa się współpraca jeśli chodzi o kwestie diety dziecka - w naszym przypadku alergicznego. Wszystkie sugestie są rozpatrywane i brane pod uwagę.
  Uważam, że zajęcia (plastyczne, muzyczne, sensoryczne i.t.d.) jakie dzieci mają zapewnione wspomagają ich rozwój.
  Nasza córka bardzo chętnie wbiega do sali i szczęśliwa z niej wychodzi. Myślę, że to najlepszy dowód na to, że dzieci spędzają super czas w żłobku z ukochanymi Ciociami.
  rodzice Karoliny i Ali grupa Biedronki
  Komentarz z dnia : Apr 24, 2018 at 01:47 PM
  Serdeczne podziękowania dla wspaniałych Cioć z grupy Biedronki. Żłobek Kalinka to bardzo dobry wybór, ciesze się, że nasze córki już na samym początku swojej edukacji (zaczynały w grupie Pszczółek) poznały tak wspaniałe osoby. Dziękuję wszystkim Ciociom za zaangażowanie, uśmiech, dużo cierpliwości i wyrozumiałości, to dzięki Wam nasze dzieci nauczyły się tak dużo i są takie mądre. Wszystkim ciociom życzę wszystkiego dobrego zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
  Grupa Motylki
  Komentarz z dnia : Mar 23, 2018 at 02:32 PM
  Mama i Tata Franka z grupy motylki
  Bardzo dziękujemy za zorganizowanie 100 dni motylków, Panie wspaniale przygotowały zabawy z dziećmi. Włożyły dużo pracy i serca, dzieci i rodzice bardzo dobrze się bawili.
  Franuś jest bardzo nieśmiały, ale ciocie z motylków są tak wspaniałe, że chętnie każdego dnia idzie do żłobka. Wychodzi uśmiechnięty i zadowolony, a my jesteśmy spokojni . Serdecznie dziękujemy, radość dziecka oraz jego bezpieczeństwo są dla nas rodziców najważniejsze.
  Mama Wojtka z Pszczółek
  Komentarz z dnia : Mar 12, 2018 at 05:56 PM
  Dziękuje za zorganizowanie 100 dni Pszczółkowej grupy. To było ciekawe doświadczenie przyglądać się jak nasze dzieci uczą się podczas zabawy. Słuchać piosenek, które Pszczółkowe ciocie pięknie śpiewają. Z przyjemnością obserwowałam zaangażowanie cioci Agnieszki, Martyny i Gosi w animację dzieci. Zabawa z kolorową chustą oderwała dzici od rodziców. Nasze Pszczółki cieszyły się i perliście śmiały. Dziękuje!!!
  Mama Wojtka
  100 dni wśród Pszczółek
  Komentarz z dnia : Mar 07, 2018 at 09:09 PM
  Dzisiejsze spotkanie z okazji mijających 100 dni w Pszczółkowej grupie było bardzo ciekawym doświadczeniem. Z przyjemnością patrzyłam na starania i zaangażowanie cioci Agnieszki, Martyny
  oraz Gosi w realizację i powodzenie dzisiejszego wydarzenia.
  Ciocie pięknie śpiewają i animują dzieci. Pokazały, że mają pomysł i chęć rozwijania naszych "Pszczółek" - zabawa z kolorową chustą tak wciągnęła dzieci, że zapominały o obecności rodziców.
  Dziękuje za dzisiejsze, radosne spotkanie.
  Rodzice Julci - grupa IV Biedronki
  Komentarz z dnia : Mar 05, 2018 at 07:25 PM
  100 dni Biedronek! Dziękujemy serdecznie, że mogliśmy uczestniczyć w namiastce dnia codziennego Biedronek. Cudownie było zobaczyć zabawy, usłyszeć piosenki i słowa w języku angielskim, które dzieci poznają dzięki Paniom. To dzięki Wam czas spędzony w żłobku, bez rodziców jest dla naszej Julci cudowną, fascynującą przygodą. Niezwykłe jest Wasze zaangażowanie Kochane ciocie. Dziękujemy!
  Mama Igora
  Komentarz z dnia : Mar 04, 2018 at 06:42 PM
  Jestem pod wrażeniem pracy i serca, które Biedronkowe Ciocie wkładają w wychowanie i edukacje mojego dziecka. To niesamowite jak Igor rozwija się pod Waszymi skrzydłami. Studniówkowy pokaz był wspaniały! Comiesięczne zdjęcia- super tradycja. Bardzo dziękuję za ogromny wkład w wychowanie mojego syna, za cierpliwość, życzliwość i uśmiech.
  Szkoda, że przygoda z Kalinką dobiega końca.
  Gr. 5 Zuczki
  Komentarz z dnia : Feb 21, 2018 at 03:36 PM
  Chciałam serdecznie podziękować wszystkim Ciociom z grupy 5 za trud włożony w pięknie przygotowane zajęcia z okazji 100 Dni Żuczków. Zajęcia z języka angielskiego pokazują jak Dużo tak Małe dzieci potrafią się nauczyć. Mama Bartusia i Kubusia
  Rodzice Kornelki i Nataniela
  Komentarz z dnia : Sep 01, 2017 at 09:05 PM
  Podziękowania dla najwspanialszych , kochanych cioci Dorotki, Bogusi, Natalki oraz Uli z grupy żuczków. Nasza nauka dobiegła końca ale efekty tej nauki są wspaniałe i to wszystko zawdzięczamy Wam kochane ciocie bo to Wy całymi dniami byłyście dla naszych dzieci wzorem. Każdego dnia byliśmy spokojni wiedząc, że nasze pociechy są pod najlepsza opieką bo właśnie taka miały będąc w żłobku. Dziękujemy za wszystkie rady ,wspaniała współpracę, przedstawienia z udziałem naszych pociech ,które wymagały sporej pracy i ogromu trudu. Na każdym przedstawieniu łzy szczęścia w oczach ile nasze pociechy potrafią. Szczególne podziękowania za zdjęcia w każdym miesiącu pokazujące jak bawią się nasze skarby.CIOCIE JESTEŚCIE CUDOWNE! !!!i takie zawsze pozostańcie.Podziękowania dla Pań kucharek za posiłki mega pyszne i duże.Dyrekcji dziękuję za taką kadrę.Najwspanialszy żłobek w Poznaniu!!!!
  Nina i Kasper Warguła, rodzice Gabrysi
  Komentarz z dnia : Aug 04, 2017 at 10:31 AM
  W tym roku Gabrysia kończy swoją przygodę i pierwsze lata edukacji w żłobku Kalinka.
  Chcielibyśmy jak najserdeczniej podziękować ciociom z grup: Bączków, Motyli i Biedronek za każdy wspólny dzień, uśmiech, za piosenki, za każde przytulenie i całusa, za ogromne serce, za cierpliwość i wyrozumiałość, za opiekę i cały trud włożony w pierwsze szlify wychowania naszej córeczki.
  Kalinka to niezwykłe miejsce, pełne ciepła, uśmiechu, życzliwości, radości i dobrej zabawy. Z doskonałą kuchnią i zdrowymi daniami gotowanymi od podstaw. Gabrysia uwielbiała u Was jeść! :)
  Nie moglibyśmy wyobrazić sobie lepszego miejsca dla naszego dziecka i z pełnym przekonaniem będziemy je polecać wszystkim!

  I będziemy bardzo tęsknić.
  Bartłomiej Książkiewicz
  Komentarz z dnia : Aug 03, 2017 at 12:51 PM
  Nasza córka Nina właśnie ukończyła swój pierwszy etap edukacji w Żłobku Kalinka :)
  Placówkę polecam wszystkim rodzicom i przede wszystkim maluchom które będą tam uczęszczać.
  Bardzo dobra i troskliwa opieka. Kuchnia, dydaktyka itd. Ale przede wszystkim dziecko każdego ranka wstaje i chętnie biegnie do żłobka co jest najważniejsze .
  Mama Zuzi i Zosi Biedronki
  Komentarz z dnia : Jul 31, 2017 at 11:12 PM
  Serdeczne podziękowania i uściski dla Dyrekcji, grona pedagogicznego i wszystkich pracowników. Kolejny rok, następne pokolenia opuszczają żłobek, żeby rozpocząć przedszkole. Moje córeczki idą dalej z ogromnym bagażem wierszyków, piosenek, wspólnych zabaw, relacji wytworzony i między dziećmi, a Ciociami. Z chorobami wcale nie było tak źle, a na chwilowe płacze, humorki i ciężkie rozstania z mamą, Ciocie zawsze znalazły świetne sposoby. Moje małe zawsze chętnie szły do swojej grupy. Z całego serca jeszcze raz dziękuję i polecam nasz żłobek wszystkim nowym rodzicom.
  Rodzice Mikołaja grupa Żuczki
  Komentarz z dnia : Jul 29, 2017 at 03:07 PM
  W tym roku nasz synek kończy przygodę ze żłobkiem Kalinka, gdzie uczęszczał od 9ego miesiąca życia, zaczęliśmy od grupy Bączki, później były Motylki i dwa lata w Żuczkach, do każdej z grup Mikołajek chodził z uśmiechem, nawet podczas przerwy Wielkanocnej synek zaprosił nas do zabawy w żłobek... słodyczami w kształcie żuczków i biedronek (w końcu "słodycze są niezdrowe Mama").
  Magia Kalinki polega na ludziach, którzy ją tworzą - zaangażowane, uśmiechnięte ciocie proponują dzieciom rozwijające programy zajęć, aktywne i twórcze sposoby na spędzanie czasu, naukę przez zabawę, zapewniając domową atmosferę dającą pierwsze lekcje życia w grupie.
  Podziękowania należą się też personelowi, z którym na co dzień rodzice nie mają kontaktu, ale którego pracę widać na każdym roku, przez doskonałą organizację dnia dla dzieci, świetny dobór Cioć, dbałość o ogród, w którym nasze maluchy mogą bezpiecznie poszaleć po zróżnicowane posiłki zgodne z zasadami zdrowego żywienia, z których można czerpać inspirację.
  To niesamowite jak wielu rzeczy przez ten czas nauczyło się nasze dziecko, ilu piosenek i wierszyków, które prezentuje w domu, nie wspominając już o praktycznych umiejętnościach, które przeobraziły raczkującego malucha w przedszkolaka.
  Wszystkim Ciociom bardzo dziękujemy i życzymy udanych wakacji, szczególnie pozdrawiamy Ciocię Ninę z Bączków i Ciocię Wiesię z Motylków.

  Hanna Pochyluk
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2017 at 10:20 AM
  Uwielbiamy to miejsce! Dla Róży to drugi dom, gdzie czuje się bezpieczna i szczęśliwa. Wybór Kalinki było najlepszą naszą decyzją. Wiemy, że już nigdy nie będzie tak dobrze jak tutaj (NAPRAWDĘ). Dziękujemy!!!
  Mama Poli - Grupa III - Motylki
  Komentarz z dnia : Jun 26, 2017 at 12:19 PM
  Z ciężkim sercem oddawałam Polę - wcześniaka do żłobka, obawiając się, jak sobie poradzi w dużej grupie dzieci. Pokierowałam się zachętami kilkorga znajomych rodziców, którzy bardzo to miejsce polecali. Po roku mogę szczerze polecić je również ja! Dziękujemy wspaniałym ciociom: Asi, Dorocie, Wiesi i Marioli za miłość okazywaną dzieciom. Pola z szerokim uśmiechem wychodzi rano do żłobka, a na dzień dobry jest zawsze wyściskana i wycałowana przez ciocie, za mamą się nawet nie ogląda:). Nabrała pięknych zwyczajów, lubi bawić się z dziećmi, w domu sama zabiera się do sprzątania zabawek, pokazuje czego się nauczyła: śpiewa i tańczy:). Jedzenie jest naprawdę wyszukane - sama z ciekawością czytam jadłospis. Niedługo niestety czas się pożegnać z ciociami z Motylków, ale macie miejsce w Polciowym serduszku i masę zdjęć na pamiątkę. Dziękujemy!!!
  Kinga mama Łukaszka z biedronek
  Komentarz z dnia : Jun 22, 2017 at 09:00 AM
  kolejna grupa i kolejna pozytywna opinia. Obawiałam się troszkę z przejścia z Pszczółek do Biedronek i oczywiście nie potrzebnie! Ciocie przemiłe,Łukaszek bardzo lubi chodzić i to dla mnie najważniejszy wyznacznik tego ,że musi być fajnie .Zresztą wszystkie Panie przemiłe. Widać duże postępy edukacyjne synka a to też bardzo ważne.
  dziękuje za wspaniałą opiekę nad moim kochanym Synkiem.
  i z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Złobek Kalinka co zresztą robię na facebooku jak ktoś szuka żłobka .
  Mama Karolinki i Alicji Pszczółki
  Komentarz z dnia : Jun 14, 2017 at 09:30 PM
  Żłobek Kalinka to najlepszy wybór, miejsce o którym każdy rodzic powinien zamarzyć, jeśli oddając dziecko pod opiekę chcemy mieć poczucie ,że jest szczęśliwe, bezpieczne i do tego każdego dnia nauczy się czegoś nowego to Żłobek Kalinka jest właśnie takim miejscem. Dziękujemy serdecznie Ciociom z grupy Pszczółki, które oprócz fachowej opieki, są uśmiechnięte, z dużym zaangażowaniem, wrażliwością i cierpliwością zajmują się wszystkimi dziećmi. Podziękowanie także dla Pani Dyrektor, za bardzo dobrą organizację oraz wyśmienity dobór kadry. DZIĘKUJEMY! Rodzice Karolinki i Alicji
  Rodzice Marysi
  Komentarz z dnia : Jun 05, 2017 at 10:39 PM
  Serdecznie dziękujemy Ciociom z grupy Motylków za codzienny trud wkładany w opiekę nad naszą córką. Ciocie Wiesia, Mariola, Dorota i Asia sprawiają, że Marysia każdego dnia z uśmiechem przychodzi do żłobka. Stała się bardziej towarzyska i otwarta na świat. Poznała nowe piosenki i wykonała swoje pierwsze prace plastyczne. Bez problemu wystąpiła razem z innymi dziećmi w pięknym przedstawieniu z okazji Dnia Mamy. Jesteśmy także bardzo zadowoleni z opieki w grupie Bączków, zawsze przyjaznej dyrekcji żłobka, oraz kuchni która serwuje bardzo zróżnicowane posiłki.
  Szczerze polecamy żłobek Kalinka!
  Mama Ewy z grupy Motylków
  Komentarz z dnia : May 26, 2017 at 04:21 PM
  Miałam zaszczyt gościć na występach Motylków z okazji z Dnia Mamy. Jestem wzruszona! Dziękuję Ciociom za organizację przepięknego występu ☺ To niezapomniane wrażenie móc oglądać córkę na scenie. Dziękuję Ciociom i Dzieciom za pracę włożoną w przygotowanie, to była świetna robota!
  rodzice Michała z Pszczółek
  Komentarz z dnia : May 24, 2017 at 02:40 AM
  Żłobek Kalinka jest wspaniałym miejscem dla malucha. Zarówno Michał, jak i wcześniej jego brat, z uśmiechem codziennie biegnie do żłobka. Takich zabaw (i nauki) nawet najbardziej zaangażowani rodzice nie są w stanie wymyślić. Lepszego miejsca do opieki i nauki dla malucha nie można sobie wyobrazić. Dziękujemy bardzo wszystkim pracownikom, a przede wszystkim ciociom z Bączków, Pszczółek i Biedronek oraz Pani Dyrektor za ostatnie 3,5 roku. Wielkie wyrazy uznania
  KALINKA - Pszczółki
  Komentarz z dnia : May 11, 2017 at 12:06 PM
  Dziękujemy serdecznie Ciociom z grupy Pszczółek za okazane serca,
  cierpliwość i wspaniałą opiekę nad naszymi Dwulatkami :)
  Żłobek jest przyjazny a Ciocie zawsze uśmiechnięte i radosne, dla każdego znajdą chwilę,
  żeby przekazać jak minął Maluszkom dzień.
  Polecamy żłobek Kalinka !

  Rodzice Małego Frania z Bączków
  Komentarz z dnia : May 08, 2017 at 07:43 PM
  Byliśmy pełni obaw oddając naszego małego smyka do żłobka ale Kalinka to był najlepszy wybór jaki mogliśmy uczynić. Franio kocha chodzić do swoich ukochanych cioć i zawsze pędzi rano z uśmiechem na twarzy. Bardzo dziękujemy za całe serce wkładane w opiekę nad naszymi dzieciaczkami.
  Rodzice Julci z grupy pszczółek
  Komentarz z dnia : May 05, 2017 at 09:45 AM
  Serdecznie dziękujemy wszystkim ciociom z grupy II za trud włożony w wychowywanie naszej Julci, przekazywanie jej nowej wiedzy oraz za uśmiech , serce i cierpliwość...
  a cioci Kasi życzymy pomyślności oraz sukcesów z podjętych wyzwań.
  Mama Adasia
  Komentarz z dnia : May 05, 2017 at 09:29 AM
  Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy dla naszego synka żłobek Kalinka. Na początku były obawy, ale teraz wiem, że była to bardzo dobra decyzja. Adaś na słowo żłobek niesie swoje buty i już chcę tam iść a to chyba najlepsza rekomendacja
  Rodzice Michalinki Śmigielskiej - Pszczółki
  Komentarz z dnia : May 05, 2017 at 08:14 AM
  Zawsze powtarzam wszystkim, że sama bym chciała chodzić do takiego właśnie żłobka … będąc z już na adaptacji z Michalinką wiedziałam że trafiła w najlepsze ręce jakie mogła trafić. Z biegiem czasu stwierdzamy, że to najlepsze miejsce do rozwoju dla naszej córki, zresztą dla każdego dziecka. Podejście Cioć z Pszczółek pełne wrażliwości, zrozumienia i czułości chwyta za serca i powoduje, że będąc w pracy nie martwimy się co się dzieje z Michalinką, czy jej dobrze? Bo wiemy że jest w najlepszych rękach. Zajęcia jakie są organizowane przez Ciocie to mistrzostwo świata, na efekty wcale nie trzeba długo czekać, wiem że córka w domu nigdy by się w taki fajny sposób nie rozwijała. Podziękowanie tu też dla Pani Dyrektor za wyśmienitą organizacje wszystkiego oraz za dobór kadry, Ciocie które opiekują się Misią są do tego stworzone!!! Dla Michalinki żłobek Kalinka to jej drugi dom do którego idzie z uśmiechem i radością . DZIĘKUJEMY :*)
  Rodzice Igora
  Komentarz z dnia : Apr 21, 2017 at 05:08 PM
  Każdy rodzic ma obawy oddając swoje dziecko pod opiekę kogoś obcego, nawet profesjonalisty. Jednak to, jak pozytywny wpływ na rozwój syna maja Ciocie z Pszczółek przerosło nasze marzenia. Igor nawet jak jest chory przynosi rano buciki i mówi " mami dziemy tam", to dla mnie najlepszy znak jak dobrze musi sie czuć w żłobku. Każdego dnia przynosi nowe umiejętności a to co maluchy pokazały podczas studniówki było niezwykłe i wzruszające. Wielki szacunek dla pracy jaki Ciocie wkładają każdego dnia i dla Pani Dyrektor za doskonały dobór kadry.
  Mama Mikołaja
  Komentarz z dnia : Apr 04, 2017 at 12:19 PM
  Żłobek Kalinka nie przestaje Nas zadziwiać:) Poza opieką na wysokim poziomie, zapewnia Naszym dzieciom dodatkowe zajęcia jak warsztaty kulinarne - czekamy na kolejne:):):)
  Mama Mikołaja:)
  Mama Piotrusia
  Komentarz z dnia : Apr 04, 2017 at 12:15 PM
  Dziękujemy za zaproszenie na warsztaty kulinarne! Takie zajęcia inspirują nas do zdrowego odżywiania i eksperymentów w domu. Pozdrawiamy Grupę Żuczków!
  Grupa 5
  Komentarz z dnia : Apr 03, 2017 at 09:47 PM
  Podziękowania dla wszystkich Cioć z grupy 5 za troskę,opiekę i edukację naszych pociech. Dziękujemy za wspaniale warsztaty kulinarne i możliwość poznawania przez rodziców nowych smaków. Monika A.
  Grupa 5
  Komentarz z dnia : Apr 03, 2017 at 09:34 PM
  Podziękowania dla Pani Dietetyk za wspaniale przeprowadzone warsztaty kulinarne, za pomysłowość i możliwość poznawania nowych smaków przez dzieci. Mama Kubusia i Bartusia
  Mama Żuczka
  Komentarz z dnia : Mar 13, 2017 at 01:38 PM
  Dla nas, Rodziców, wybór Żłobka dla swojej pociechy to zawsze nie lada wyzwanie. Szukamy miejsca idealnego! Zdarza się, przecież że dzieci spędzają w takiej placówce więcej czasu niż z nami. Często to właśnie Wy ,Ciocie jako pierwsze obserwujecie nowe umiejętności u naszych dzieci - pierwszy krok, słowo czy zdanie. Dlatego wybierając Żłobek- szukamy miejsca, który będzie namiastką domu - powierzamy Wam bowiem nasz najcenniejszy skarb. Oczekujemy od opiekunek, że przez te kilka godzin będą cierpliwie słuchały, troskliwie ocierały łzy z policzków i z wyrozumiałością uczyły nasze dzieci, jak działa świat. I takie właśnie są Żuczkowe Ciocie! Wy jako jedyne, Kochane Ciocie, wiecie ile tak naprawdę miłości i energii wkładacie w opiekę nad maluchami. My, Rodzice, widzimy tylko efekt końcowy w postaci roześmianej buzi, z radością przekraczającej próg Żłobka. Za wszystkie te godziny opieki nad naszymi dziećmi, za piękną i ciężką pracę, jaką wykonujecie każdego dnia - serdecznie Wam dziękujemy!
  Mama Tymusia:)
  Komentarz z dnia : Mar 13, 2017 at 12:23 PM
  Polecam to miejsce wszystkim zatroskanym mamom, które obawiają się pozostawienia w obcych rękach swoich pociech. Mój pierworodny znalazł się początkowo w grupie Motylki, a teraz jest członkiem Żuczków. Ciocie dołożyły wszelkich starań aby mój synek czuł się tam wspaniale i się udało:)
  Wysoki poziom opieki, wybitna troska o zdrowie i samopoczucie dzieci to nie jedyne atuty tego miejsca. Zbilansowana, dobrze ułożona dieta oraz zajęcia dodatkowe dopełniają pozytywnego wrażenia. Niebagatelne znaczenie ma też otwarta, odpowiedzialna postawa dyrekcji żłobka.
  Dziękujemy!
  Agata Płaczek
  Komentarz z dnia : Mar 06, 2017 at 02:17 PM
  Kalinka to super miejsce! Matuszek lubi tam chodzić, uwielbia ciocie i inne dzieci, a przede wszystkim to co się dzieje. Nie spodziewałam się, że niespełna dwuletnie dzieci mogą tańczyć, śpiewać, powtarzać proste wierszyki i tak dużo i szybko się uczyć. Każdy dzień przynosi coś nowego, żałujemy każdej straconej chwili gdy nie możemy zaprowadzić Mateuszka. Opieka jest fachowa, jedzenie pyszne i zdrowe, a dziecko zadowolone. Pozdrawiam!
  Rodzice Hanki
  Komentarz z dnia : Feb 28, 2017 at 10:12 PM
  Szanowna Pani Dyrektor!
  Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nasza wizja żłobka wyglądała następująco: płaczące dzieci, kobiety w białych fartuchach, na obiady mleczna papka, dzieci wiszą ze smutną mina na białych, metalowych łóżeczkach. W tej wizji była oczywiście gburna i niemiła dyrektorka…. Nie wspomnimy ile się słyszało o okropnej opiece itp.
  No i stał się cud. Nasza Hanka trafiła jak pączek w maśle. To co się „wyrabia” w KALINCE przechodzi nasze – rodziców, najśmielsze oczekiwania. Od 1,5 roku nasz świat – a co najważniejsze, świat naszej Hanki, stanął do góry nogami! Oczywiście pozytywnie. Czego Wy jej tam nie uczycie?!
  To, że jesteście wróżkami to już wiecie, ale jesteśmy po raz kolejny w szoku po zaproszeniu nas na „100 dni Biedronek”. Pani Dyrektor, sama Pani widziała co te dzieciaczki wyprawiają :_} Śpiewają, tańczą, mówią po polsku i po angielsku, liczą… Codziennie widzimy to u naszej córeczki, ale jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego jak działa ta cała grupa. Super zajęcia i super dzieciaki!
  Nie wiemy też jak to Pani zrobiła, ale zatrudnia Pani najlepsze WRÓŻKI na świecie. Pani Magda, Viola, Ania i Dominka są G-E-N-I-A-L-N-E!!! Widzieliśmy to zdenerwowanie i drżenie rąk, ale całkiem niepotrzebnie. Zajęcia rewelacyjne i przygotowane idealnie. Dzieci je uwielbiają, a nasza Hanka jest we WRÓŻKI tak wpatrzona, że aż jesteśmy zazdrośni :-) Z pełną odpowiedzialnością twierdzimy, że ma Pani Dyrektor najlepszą kadrę przygotowaną pod kątem merytorycznym i praktycznym w 100 % Może Pani być dumna z WRÓŻEK i dbać o nie najlepiej jak się tylko da.
  A teraz coś dla wszystkich jeszcze wątpiących, czy Wasze dziecko będzie tu szczęśliwe: NIE ZNAJDZIECIE LEPSZEGO ŻŁOBKA!!! Tu wszystko jest genialne: od Dyrekcji, po WRÓŻKI, przez zapewniony rozwój dziecka, pyszne obiadki, słodkie deserki, wspaniałą atmosferę i co najważniejsze… szczęście dziecka.
  Dziś więc nasza wizja żłobka jest całkowicie inna, niż ta z przed 1,5 roku. Wszystko dzięki WRÓŻKOM ( tj. ciociom: Magdzie, Ani, Violi i Dominice), Pani Dyrektor i wspaniałej atmosferze.
  Za „100 dni Biedronek” baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy.
  Komentarz z dnia : Feb 20, 2017 at 08:44 PM
  Podziękowania dla Cioteczek z grupy 5 za pięknie przeprowadzone zajęcia z okazji "100 dni Żuczków", za trud włożony w wychowanie i opiekę nad dziećmi. Dziękujemy za opiekę i dobre słowo. Ciocie z grupy Żuczków są WSPANIAŁE!!!
  Komentarz z dnia : Feb 20, 2017 at 08:33 PM
  Podziękowania dla Cioci Bogusi, Cioci Dorotki, Cioci Uli i Cioci Natali za pięknie przeprowadzone zajęcia z okazji "100 dni Żuczków". Dziękujemy za opiekę, troskę i dobre słowo.
  Mama Bartusia i Kubusia

  Diamentowy Jubileusz, czyli 60-lecie żłobka
  Komentarz z dnia : Dec 08, 2016 at 03:33 PM
  60 lat żywej historii,
  mnóstwo wydarzeń, które spajają całe pokolenia,
  ileż radości i wzruszeń, nauki i zabawy,
  czasem wylanych maleńkich łez, które później odwzajemniane są uśmiechem naszych maluszków,
  ich rodziców, dziadków i całego personelu żłobka.
  Obchody takiego jubileuszu pozwalają dokonać podsumowania minionych lat i zdobytych doświadczeń.
  Z każdym rokiem żłobek tętni nowym życiem: maluszki przychodzą - potem odchodzą do przedszkoli, i tak mijają kolejne lata.
  Z okazji 60-lecia istnienia żłobka "Kalinka" - Dyrekcji, całemu Personelowi i "Ciociom"
  życzę cierpliwości i wytrwałości na dalsze lata,
  w sprawowaniu opieki nad naszymi największymi skarbami.
  Mama Zuzanki i Zosi
  Dziękujemy
  Komentarz z dnia : Dec 03, 2016 at 05:58 PM
  Śmiało możemy napisać NAJLEPSZY ŻŁOBEK W POZNANIU. Zuzia była w Kalince 2 lata. W grupie Pszczółek i Biedronek. Fantastyczne i cudowne ciocie :))) Śmiało możemy powiedzieć, że dzięki nim Zuzia bardzo szybko zaczęła się rozwijać, mówić i śpiewać. Ciągle nas zaskakiwała nowym repertuarem. Nie mówiąc już o angielskim :)) Przejście z pieluchy na nocnik to 100% zasługa żłobka. Zuzia uwielbiała tam chodzić. Gdy miała przerwę, cały czas nas pytała " Kiedy znów pójdę do moich dzieci? " Zabawy, gry, tańce, śpiewy, rytmika, angielski, pyszne jedzenie i przemiła atmosfera powodowały że Zuzia z uśmiechem na twarzy pędziła do Kalinki. Bardzo dobry kontakt z personelem. Ciocie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Roztańczone i rozśpiewane :)

  A najlepszym dowodem na to wszystko jest następujący fakt: Zuzia od września 2016 chodzi już do przedszkola. Bardzo szybko się zaaklimatyzowała, od pierwszego dnia nie było problemu z zostaniem z nowymi dziećmi. Mamy teraz grudzień, a jej zdarza się jej przyjść czasem do nas i powiedzieć: "Mamusiu tęsknię do Biedronek" to chyba najlepsza rekomendacja :)

  Pozdrawiamy i z pewnością nasze drugie dziecko zapiszemy do Kalinki.

  Zuzia z rodzicami
  Guzikowie, rodzice Łucji
  Komentarz z dnia : Oct 21, 2016 at 11:54 PM
  Dziękując Ciociom za opiekę i uśmiech serdecznie polecamy żłobek Kalinka, jako miejsce życzliwe dzieciom i rodzicom, bezpieczne i twórcze! W pierwszej grupie naszej przygody, w Bączkach, ciocie objęły czułą, pogodną i spokojną opieką najmłodszych, mogliśmy liczyć na szczerą informację o kondycji córeczki i nabierać zaufania, że dobrze sobie radzi. W Pszczółkach ciocie miały świetne, przemyślane, dostosowane do wieku i sezonu pomysły na zabawę i uczenie, z przyjemnością mogliśmy podziwiać pierwsze wytwory malutkich rączek, witał i żegnał nas zawsze życzliwy cioć uśmiech i głos, czasem troskliwa rada czy prośba w sprawie dziecka. Teraz w Motylkach córeczka rozśpiewała się, wchodzi i wychodzi uśmiechnięta, no i te fryzury..majstersztyki. Bardzo miły jest też kontakt z ciociami, również mailowy, doceniający zaangażowanie rodziców - w codziennych zmaganiach to potrzebna informacja zwrotna!
  Rodzice Łucji
  Podziękowanie
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2016 at 05:11 PM
  Z łezką w oku opuszczamy żlobek Kalinka, wspaniałe miejsce pełne ciepłych i życzliwych ludzi. Dziękujemy Ciociom z grup Pszczółek i Biedronek za dwa lata opieki nad córką. Jesteście kochane kobietki. Zawsze uśmiechnięte, pełne energii. Razem z Oliwką uczyłysmy się wierszyka dla Was, niestety jak przyszło do wystąpienia zabrakło małej odwagi, w związku z tym z ogromnymi całusami: Dziękuję Wam Ciocie za dobroć i serce,
  Przyjmijcie te kwiaty ode mnie w podzięce,
  Niech słonko Wam zawsze na niebie świeci
  Kochają Was wszystkie dzieci.


  Pozdrawiamy i ściskamy całą Kalinkę!

  Oliwka Ś z rodzicami


  Mama Zuzanki i Zosi
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2016 at 11:56 PM
  Bardzo dziękuję Ciociom z grupy pszczółek: Kasi, Izie i Gosi za cały rok poświęcony opiece nad moimi bliźniaczkami. Początki wrzesień 2015, adaptacja w nowym miejscu, pierwsze łzy rozstania z mamą- z pomocą Cioć, trwało to krótko, a później zrodziła się ogromna więź między maluszkami, Ciociami i rodzicami. Tworzyliśmy jedną wspólność i bez żadnych obaw zostawialiśmy nasze pociechy w bardzo dobrych rękach. Ciocie co miesiąc zamieszczały na dostępnej dla chętnych stronie internetowej zdjęcia z życia naszych dzieci w żłobku. Kwiaty i pszczółkowy tort, to drobiazg, który jako rodzice mogliśmy dać Ciociom w ramach podziękowania i naszej wdzięczności. Przed moimi córkami kolejna grupa w żłobku-idziemy tam z pozytywnym nastawieniem, bo znamy opinie innych rodziców o nowych Ciociach. Dziękujemy bardzo sympatycznej Dyrekcji i personelowi. Z całego serca polecam żłobek Kalinka.
  Mama Zuzanki i Zosi
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2016 at 11:52 PM
  Bardzo dziękuję Ciociom z grupy pszczółek: Kasi, Izie i Gosi za cały rok poświęcony opiece nad moimi bliźniaczkami. Początki wrzesień 2015, adaptacja w nowym miejscu, pierwsze łzy rozstania z mamą- z pomocą Cioć, trwało to krótko, a później zrodziła się ogromna więź między maluszkami, Ciociami i rodzicami. Tworzyliśmy jedną wspólność i bez żadnych obaw zostawialiśmy nasze pociechy w bardzo dobrych rękach. Ciocie co miesiąc zamieszczały na dostępnej dla chętnych stronie internetowej zdjęcia z życia naszych dzieci w żłobku. Kwiaty i pszczółkowy tort, to drobiazg, który jako rodzice mogliśmy dać Ciociom w ramach podziękowania i naszej wdzięczności. Przed moimi córkami kolejna grupa w żłobku-idziemy tam z pozytywnym nastawieniem, bo znamy opinie innych rodziców o nowych Ciociach. Dziękujemy bardzo sympatycznej Dyrekcji i personelowi. Z całego serca polecam żłobek Kalinka.
  Mama Zuzanki i Zosi
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2016 at 11:50 PM
  Bardzo dziękuję Ciociom z grupy pszczółek: Kasi, Izie i Gosi za cały rok poświęcony opiece nad moimi bliźniaczkami. Początki wrzesień 2015, adaptacja w nowym miejscu, pierwsze łzy rozstania z mamą- z pomocą Cioć, trwało to krótko, a później zrodziła się ogromna więź między maluszkami, Ciociami i rodzicami. Tworzyliśmy jedną wspólność i bez żadnych obaw zostawialiśmy nasze pociechy w bardzo dobrych rękach. Ciocie co miesiąc zamieszczały na dostępnej dla chętnych stronie internetowej zdjęcia z życia naszych dzieci w żłobku. Kwiaty i pszczółkowy tort, to drobiazg, który jako rodzice mogliśmy dać Ciociom w ramach podziękowania i naszej wdzięczności. Przed moimi córkami kolejna grupa w żłobku-idziemy tam z pozytywnym nastawieniem, bo znamy opinie innych rodziców o nowych Ciociach. Dziękujemy bardzo sympatycznej Dyrekcji i personelowi. Z całego serca polecam żłobek Kalinka.
  mama Igora
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2016 at 08:05 PM
  Kochane "bączkowe" ciocie, dziękuję za to, że dzięki Wam Igor ze zlęknionego niemowlaczka wyrósł na radosnego, otwartego i bardzo samodzielnego małego chłopczyka. Dziękuję za serdeczność i moc pozytywnej energii, którą mi, mamie, każdego dnia przekazywałyście. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej opieki dla moich dzieciaczków! Polecam żłobek Kalinka wszystkim zatroskanym o swoje maluszki rodzicom!
  Mama Kai
  Komentarz z dnia : Aug 31, 2016 at 03:11 PM
  Dziękuję bardzo ciociom z grupy Biedronek za wspaniałą opiekę nad moją córką, za energię i serce, które wkładacie w swoją pracę. Nauczyłyście Kaję tak dużo, że bez najmniejszych obaw mogę ją posłać do przedszkola. Jesteście niesamowite, a żłobek Kalinka jest najlepszym miejscem pod słońcem dla maluszków! Gorąco pozdrawiamy ciocie: Wioletkę, Anię, Magdę, Olę, oraz oczywiście ciocię Jolę!
  Rodzice Mikołajka
  Komentarz z dnia : Jun 28, 2016 at 03:41 PM
  Dziękujemy Ciociom z grupy Motylki i Żuczki za opiekę nad naszym synkiem.
  W tym roku mogliśmy podziwiać pierwsze prace plastyczne Mikołajka,a coraz częściej zdarz się nam słyszeć nowe słowa, również po angielsku jakie przyswoił sobie na zajęciach, a wszystko dzięki wielkiemu zaangażowaniu Cioć.
  Program zajęć przypomina plan dnia w przedszkolu - dzieci uczą się wielu piosenek, wierszyków, mają pogadanki an różne, a nawet gimnastykę, język angielki, rytmikę. Dodatkowo, dieta naszych pociech jest zróżnicowana,a posiłki przygotowywane są na miejscu.
  Chociaż adaptacja do najstarszej grupy trwała najdłużej każdego ranka synek nie może się doczekać kiedy wreszcie pojedziemy do dzieci.
  Słowa uznania i podziękowania należą się całemu personelowi Kalinki, Pani Dyrektor udało się stworzyć zespół fachowców, którzy pracują z powołania. Ciocie dzielą się swoimi obserwacjami na temat maluchów i niekiedy dają również wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę, bo przecież wychowujemy dziecko nie dla siebie tylko dla świata.


  mama Ewy
  Komentarz z dnia : Jun 14, 2016 at 10:26 PM
  W imieniu własnym i córci Ewy dziękujemy Ciociom z grupy Bączki! Aż nie chce się wierzyć, że pierwszy rok już prawie za nami. Ewa bardzo chętnie uczęszcza do żłobka, wchodzi do sali chętna, uśmiechnięta. Córkę odbieram zawsze wesołą, a każdego dnia Ciocie potrafią powiedzieć indywidualnie parę słów na jej temat oraz jak jej minął dzień. Dzieci mają niewątpliwie wspaniałą opiekę, Ciocie dbają o nie na co dzień, a także zaskakują miłymi niespodziankami z okazji świąt czy np. Dnia Dziecka. Fajną sprawą było także zorganizowanie zajęć, w których mogli uczestniczyć wraz z dziećmi rodzice.
  Jestem aktualnie w drugiej ciąży i jak tylko urodzi się synek, od razu będę zapisywała go do żłobka Kalinka. Naprawdę polecam, a Ciociom życzę wytrwałości i niekończącej się pogody ducha oraz udanego wypoczynku! Pozdrawiam
  Rodzice Żuczka
  Komentarz z dnia : Jun 14, 2016 at 10:50 AM
  Dziękujemy kochanym Ciociom z grupy piątej za przygotowanie pięknego i wzruszającego występu z okazji Dnia Matki. Dopracowanie takie przedstawienia wymagało z pewnością dużo pracy i przede wszystkim cierpliwości :) Dziękujemy za każdą minutę zaangażowania w opiekę nad naszymi maluchami!
  mama Apolonii
  Komentarz z dnia : Jun 10, 2016 at 03:15 PM
  Rewelacyjny żłobek. Nasza córka wspaniale rozwinęła się najpierw u Motylków, następnie Żuczków. Jestem bardzo wdzięczna ciociom, podziwiam je za ich zaangażowanie, energię i ciepło. Bardzo zmotywowane, widać że dużo czasu poświęcają na przygotowania. Dzień mamy i taty to mistrzostwo świata - nie wiem jak ciocie tego dokonały ale 3-latki zatańczyły Krakowiaka.
  Córka uwielbia uczęszczać do żłobka, gdzie ma swoje ciocie, swoje koleżanki i swój świat.
  Dziękuję bardzo
  Rodzice Nataniela i Kornelii
  Komentarz z dnia : Jun 08, 2016 at 10:54 PM
  Każdy rodzic chce by jego dziecko było szczęśliwe i miało zapewnione troskliwą i najlepszą opiekę -żłobek Kalinka to idealne miejsce dla pociech.Wspaniałe,ciepłe , pełne radości i serdeczności ciocie zapewniają przyjazną atmosferę w której dzieci czują się jak w domu Serdecznie dziękujemy ciociom -Bożence, Dorotce,Natalce i Uli z grupy żuczków za wspaniałą opiekę nad naszymi skarbami.Podziękowania również dla ,,kuchni,,,która dba by posiłki były smaczne,zdrowe i urozmaicone.
  Rodzice Hanki
  Komentarz z dnia : Jun 02, 2016 at 11:27 PM
  Drodzy Rodzice!

  Od kiedy nasza Hanka chodzi do żłobka KALINKA, zaczęliśmy wierzyć we Wróżki:) Tak, takie które każdy z nas pamięta z dzieciństwa. Tymi wróżkami okazały się Ciocie w żłobku:) To co się stało z naszą Hanką od kiedy chodzi do żłobka, przechodzi wszelkie możliwe pozytywne oczekiwania. Samodzielna, dzielna, wesoła, rozgadana, roztańczona itd., ale co najważniejsze SZCZĘŚLIWA!!!:) To nie wzięło się z kapelusza. To zasługa Wróżek:) Możemy poświęcić naszemu dziecku najwięcej ile możemy, ale to głównie w żłobku uczy się tego, czego my nie damy rady jej dać. Hanuśka chętnie zmierza codziennie do bram swojego żłobeczka i z miłą chęcią wchodzi do sali, gdzie czekają na nią jej ulubione "cieci" - jak to mówi. Hanka ma niespełna 2 latka a śpiewa, gada jak najęta, kupka w nocniczek, pije z kubeczka itd. Długo by wymieniać. I wiemy, że to duuuuuuuuża zasługa Wróżek:)

  Nie widziałem lepszego żłobka. Dyrekcja wspaniała, Ciotki zawsze do dyspozycji rodziców, odpowiadają na pytania i wątpliwości, służą radą, wyposażenia extra, jedzenie pyyyyszne (Hanka podjada innym - za co przepraszamy:), ale tak smakuje) - a Wróżki... tu nie mam słów. Wielki szacunek dla Was, kochane Ciocie. To co robicie jest wspaniałe i genialne. Nieoceniona jest Wasza praca z tymi małymi stworzeniami, dla których właśnie ten czas jest najważniejszy. Żaden prywatny, ekskluzywny i orginalny żłobek nie będzie taki, jak KALINKA!!!:)

  Nie mogę napisać żadnych negatywnych rzeczy. Hanka jest szczęśliwa, więc i my - rodzice, jesteśmy szczęśliwi i z całego serca DZIĘKUJEMY. Dziękujemy za Waszą pracę i to co robicie dla dzieciaków. I za łzy wzruszenia podczas pierwszego występu z okazji Dnia Matki i Ojca:)

  Wielkie podziękowania dla Wróżek z grupy Bączki i grupy Biedronki, gdzie obecnie Hanka uczęszcza. Nie możemy pominąć również Pani Dyrektor. Wszystkim Wam, tak po prostu: DZIĘKUJEMY. A właściwie: UJEMY ( tak by powiedziała Hanka:) )

  Gorąco polecamy ten żłobek!

  ps. Jeszcze jedno Wróżki kochane: dzięki za te superanckie fryzury na głowie Hanki:) Jak wy to robicie:)?
  Jolanta
  Komentarz z dnia : Jun 01, 2016 at 02:33 PM
  "Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce za dar najpiękniejszy, za SERCE". Tymi słowami pragniemy podziękować Ciociom z grupy Żuczków (i Cioci Basi) za wspaniałe przygotowanie Dnia Matki!!! W ogóle dziękujemy Ciociom za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w edukację i wychowanie naszego synka. Nasz synek - rozpieszczony jedynak - zaskakuje nas w domu ogromną wiedzą, ogromną ilością wierszyków, piosenek i słówek w języku angielskim - a na pytanie "kto Cię tego nauczył" pada odpowiedź "Ciocie w żłobku". I choć do żłobka nie mamy blisko i to codzienne stanie w korkach przez trzy lata nie odstraszyło nas by przenieść syna do bliżej położonego żłobka, bo wiemy że to BARDZO DOBRY żłobek pod każdym względem!!!
  Mama Amelki
  Komentarz z dnia : May 09, 2016 at 10:12 PM
  Grupa "Żuczki" w żłobku "Kalinka" to najwspanialsze miejsce do jakiego mogła trafić moja 2,5 letnia córeczka. Mimo trudnych początków związanych z tęsknotą za mamą, Amelka bardzo pokochała żłobek oraz swoje ciocie. Codzienny uśmiech na jej twarzy, kiedy wchodzi do sali i kiedy z niej wychodzi to najlepsze zapewnienie, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Polecam z całego serca! Wspaniała opieka, pełna cierpliwości, wyrozumiałości i miłości. Żałuję, że Amelka będzie musiała niedługo opuścić "Żuczki" i iść do przedszkola. Mam jednak nadzieję, że mój młodszy synek również trafi w niedalekiej przyszłości do tej grupy.
  Anna i Jędrzej Przybylscy
  Komentarz z dnia : Mar 17, 2016 at 10:24 PM
  Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz synek Jaś wspaniale się rozwija, na co niewątpliwie ogromny wpływ ma opieka w żłobku. Gorąco polecamy tę placówkę.
  Komentarz z dnia : Mar 16, 2016 at 09:51 AM
  Kiedy nasz Ignaś rozpoczynał swoją przygodę w "Bączkach", jako niespełna 12-miesięczny chłopiec, nieakceptujący nikogo poza mamą, byliśmy z mężem pełni obaw. Kiedy jednak poznałam Ciocie i zobaczyłam z jaką troską odnoszą się do maluszków wiedziałam, że pomimo kilku dni małych smutków i łez, Ignaś będzie tutaj najszczęśliwszy. I nie pomyliłam się! Nie spotkałam w swoim życiu równie ciepłych, współczujących, pełnych miłości i oddania Cioć. Dla nich każdy "Bączek" jest najważniejszą istotką na świecie. To ogromne szczęście i wielki spokój dla rodziców wiedzieć, że ich maluch jest otoczony opieką i edukacją na najwyższym poziomie. Dzieci poprzez zabawy poznają świat i uczą się samodzielności. Pokłady energii i radości u Cioć są wprost nieocenione. Każdego dnia o poranku słyszymy tupot małych nóżek biegnących do drzwi i wołanie "dada!", sygnał że to już czas. A kiedy już dotrzemy na miejsce, Ignaś radośnie mknie do Cioć, nie oglądając się za siebie.
  Wszystkim rodzicom mogę więc z czystym sercem polecić Żłobek Kalinkę. Profesjonalizm, przyjazne rodzicom i bliskie dzieciom nastawienie całego personelu sprawiają, że dla Kalinki nie ma alternatywy. Nasz starszy syn, Józek, uczęszczał tu przez dwa lata, najpierw do "Pszczółek", później do "Biedronek" i dzięki entuzjazmowi, zrozumieniu i zaangażowaniu wspaniałych Cioć spędził tu cudowne chwile i pokochał szczerze to miejsce. Wszystkie Ciocie są tu na medal!
  mama Olusi:)
  Komentarz z dnia : Mar 15, 2016 at 12:18 AM
  Żłobek Kalinka to jeden z najlepszych wyborów, jakiego dokonaliśmy w kwestii opieki nad naszą najmłodszą córeczką. Olusia swoją wspaniałą przygodę rozpoczynała w grupie Pszczółek (serdecznie pozdrawiamy "cudowne pszczółkowe ciocie":)), obecnie jest w grupie Biedronek, gdzie opiekę sprawują całkowicie oddane swojej pracy ciepłe, przemiłe i bardzo pomysłowe ciocie. Jesteśmy zachwyceni tempem rozwoju i umiejętnościami Oli, która śpiewa piosenki, tańczy, liczy po angielsku i jest przeszczęśliwa kiedy idzie do żłobka. Olusia mówi "kosiam ciocie":)Dziękujemy Wam Drogie Ciocie za serce, ogrom ciepła i ciężkiej pracy które wkładacie w opiekę i rozwój naszych dzieci!!
  Ps. No i te cuuudowne, niepowtarzalne warkoczyki cioci Ani:)
  mama Olusi:)
  Komentarz z dnia : Mar 15, 2016 at 12:16 AM
  Żłobek Kalinka to jeden z najlepszych wyborów, jakiego dokonaliśmy w kwestii opieki nad naszą najmłodszą córeczką. Olusia swoją wspaniałą przygodę rozpoczynała w grupie Pszczółek (serdecznie pozdrawiamy "cudowne pszczółkowe ciocie":)), obecnie jest w grupie Biedronek, gdzie opiekę sprawują całkowicie oddane swojej pracy ciepłe, przemiłe i bardzo pomysłowe ciocie. Jesteśmy zachwyceni tempem rozwoju i umiejętnościami Oli, która śpiewa piosenki, tańczy, liczy po angielsku i jest przeszczęśliwa kiedy idzie do żłobka. Olusia mówi "kosiam ciocie":) Dziękujemy Wam Drogie Ciocie za serce, ogrom ciepła i ciężkiej pracy które wkładacie w opiekę i rozwój naszych dzieci!!
  Ps. No i te cuuudowne, niepowtarzalne warkoczyki cioci Ani:)
  Mama Henia
  Komentarz z dnia : Mar 11, 2016 at 03:31 AM
  Grupę Biedronek "zalicza" obecnie mój drugi syn i bez wahania utrzymuję moją opinię sprzed trzech lat, że Kalinka, to najlepsze, co się moim dzieciaczkom mogło zdarzyć. Zajęcia prowadzone przez Ciocie są różnorodne i bardzo ciekawe (co podziwiać mogą też rodzice na zdjęciach przesyłanych co miesiąc przez Ciocie oraz na pokazowych zajęciach). Gdy mój synek jest w gorszym humorze, zawsze może liczyć na pocieszenie w ramionach Cioci - dzieci nie są tu zostawiane same ze swoimi smuteczkami (które tu zdarzają się rzadko ale - wiadomo - czasem się zdarzają). Henio zawsze w podskokach biegnie do żłobka, a jak go odbieram, to niechętnie wychodzi z sali :) Jest zawsze uśmiechnięty, zadowolony, najedzony i czysty. Polecam to miejsce wszystkim rodzicom małych szkrabów!
  Agnieszka i Paweł
  Komentarz z dnia : Mar 10, 2016 at 07:14 AM
  Jesteśmy rodzicami dwójki pociech chodzących do żłobka Kalinka. Córka jest w V grupie. Wcześniej była w I i III. Syn obecnie chodzi do I grupy. Trzeba więc powiedzieć, że poznaliśmy żłobek dość dobrze. Kalinkę możemy polecić zdecydowanie i bez wahania. Nasze pociechy chętnie spędzają tu dzień, cieszą się przed wyjściem do żłobka. Widzimy duże zaangażowanie z jakim pracują Ciocie. Widzimy więź jaka tworzy się między nimi a dziećmi i trwa nawet po zmianie grupy gdy Ciocie odwiedzają często swoich byłych podopiecznych w nowych grupach. Dzieci w starszych grupach przyswajają masę wiadomości i umiejętności (piosenki, wiersze, słownictwo, ćwiczenia ruchowe, j. angielski) Dziadkowie są zachwyceni gdy wnuczka prezentuje to, czego nauczyła się w żłobku. Ogromnie doceniamy pracę Pań w grupie Bączków gdyż opieka nad takimi maluszkami to duży trud i odpowiedzialność. Dziękujemy wszystkim Ciociom, innym pracownikom żłobka i Pani Dyrektor.
  rodzice Oliwki
  Komentarz z dnia : Mar 09, 2016 at 08:53 PM
  Kochane Ciocie,
  dziękujemy za Wasz wkład w wychowanie naszej córki. Dzisiaj podczas zajęć z rodzicami w grupie Biedronek, zobaczyłam, że niełatwo ogarnąć taką gromadkę. Jestem pod ogromnym wrażeniem, ile serca i energii wkładacie w wychowanie dzieciaczków. Dzięki Waszej ciężkiej pracy, nasza córka jest samodzielna, zna mnóstwo piosenek, wierszyków, uwielbia tańczyć, potrafi pięknie liczyć.
  Mała na pytanie czy kocha Ciocie, odpowiada "no pewnie". To chyba najlepsza recenzja ;) My też Was bardzo kochamy i dziękujemy!!! Życzymy Wam, żeby Wasza praca była doceniana przez uśmiech dzieci i regularne podwyżki, do czego gorąco zachęcamy przemiłą Panią Dyrektor ;-) Kobiety z takim wielkim sercem to prawdziwe skarby!!! Z pełną odpowiedzialnością polecam Żłobek Kalinka wszystkim niezdecydowanym rodzicom.
  Mama Kai
  Komentarz z dnia : Mar 09, 2016 at 01:47 PM
  Dziękuję za dzisiejsze pokazowe zajęcia w grupie Biedronek. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak pięknie takie małe dzieci potrafią współpracować...
  Ciocie mają mnóstwo energii i pomysłów, wspaniale organizują naukę poprzez zabawę , a dzieci chłoną wiedzę jak gąbka. Moja córka poznała tu niezliczoną ilość piosenek i wierszyków, stała się samodzielną i odważną dziewczynką. Do żłobka biegnie codziennie z radością i z uśmiechem na buźce oraz piękną fryzurą z niego wraca :-)
  Dziękuję za wspaniałą opiekę oraz edukację i, co najważniejsze, za serce okazywane naszym dzieciom!
  Żłobek Kalinka to najlepsze miejsce dla maluchów w Poznaniu :-)
  KINGA MAMA ŁUKASZKA
  Komentarz z dnia : Mar 01, 2016 at 10:51 AM
  z czystym sumieniem mogę polecić Żłobek i naszą ulubioną grupę "Cioć" czyli od naszych kochanych Pszczółek :) przed żłobkiem było bardzo dużo strachu jak sobie syn poradzi bo do tamtej pory był tylko i wyłącznie ze mną ,ale strach ma wielkie oczy :) w drugim tyg to juz nawet nie zapłakał jak go zostawiałam więc myślę,że to mówi samo za siebie :) bardzo szybko się przyzwyczaił do Cioć ,bardzo dużo się uczy,zajęcia super, Ciocie przemiłe!! bardzo dziekuje wszystkim Ciociom(Izie, Kasi, Monice i Gosi) za opiekę nad naszym synkiem i za trud włożony w uczeniu tego małego Uparciucha :) dziękuje za zdjęcia które są regularnie wysyłane i zawsze miło popatrzeć jak nasza pociecha uczęszcza w zajęciach! dziękujemy za wszystko i naprawdę polecamy!!
  Mama Igora z I grupy
  Komentarz z dnia : Feb 18, 2016 at 03:49 PM
  Ostatnio w grupie Bączków odbyły się zajęcia, podczas których rodzice mogli uczestniczyć w "żłobkowym" życiu swoich pociech. Mogliśmy zobaczyć, jakie przedstawienia ciocie przygotowują dla maluszków i jak umilają im czas, przy okazji ucząc wielu rzeczy. Widać, że dzieci doskonale się bawią i czują się z ciociami świetnie! Dziękujemy pięknie za Wasze zaangażowanie i serce, które okazujecie naszym dzieciaczkom!
  Paulina Jezierska mama Helenki
  Komentarz z dnia : Feb 18, 2016 at 11:30 AM
  Najlepszy żłobek na świecie !! Moja córka Helenka poszła do Bączków mając 12 miesięcy, teraz ma 2 latka i jest Motylkiem :) Uwielbia żłobek i ciocie w nim pracujące, codziennie rano woła, żeby założyć jej kurtkę bo idzie do "skoły" :) Zrobiła się bardzo samodzielna, sprząta po sobie, sama się ubiera, śpiewa piosenki, mówi wierszyki - i to nie my jej tego nauczyliśmy :) Ciocia Mariola, Wiesia, Irena i Kasia mają ogromne serce do dzieciaków, masę pomysłów na wspólne spędzanie czasu, są zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy. Każdego dnia mimo masy zajęć, znajdują czas, żeby wyjść do każdego rodzica i powiedzieć jak minął dziecku dzień :) Skłamałabym, gdybym powiedziała chociaż jedno złe słowo na ten żłobek. Na uwagę zasługują też zdrowe posiłki, to chyba jedyny żłobek, w którym nie obce jest siemię lniane, zarodki pszenne, awokado, duża ilość owoców i warzyw i wszystko inne, co jest dobre dla dzieci :) Pani Dyrektor bardzo sympatyczna i życzliwa rodzicom, tak samo Panie z księgowości - tutaj naprawdę wszyscy są uśmiechnięci i mili :) Polecam ten żłobek wszystkim rodzicom, którzy chcą być pewni dobrej i odpowiedzialnej opieki nad swoimi dziećmi i bardzo dziękuję wszystkim Ciociom za ogromny trud włożony w pracę z naszymi dziećmi
  Mama Lili i Olafa grupa V
  Komentarz z dnia : Feb 17, 2016 at 02:41 PM
  Moje bliźniaki zaczęły swoją przygodę dokładnie rok temu. Na początku trafili do grupy Motylków, później od września przeszli do najstarszej czyli Żuczków i uczęszczają tam do dzisiaj! Cała obsługa - organizacja żłobka, począwszy na 'paniach sprzątających', gotujących, po Ciociach w każdej grupie i kończywszy na Pani Dyrektor jest po prostu fantastyczna!!!! Wszystkie Ciocie, za swoją cierpliwość, podejście i troskę - trafić "w kapciach" prosto do nieba! Bardzo serdecznie dziękuję Kochanym Ciociom za serce włożone w opiekę nam moimi maluchami!!! Wszystkim rodzicom bardzo serdecznie polecam żłobek Kalinkę :)
  Jolanta Księżopolska
  Komentarz z dnia : Jul 31, 2015 at 08:15 AM
  Iga kończy właśnie swój pierwszy rok w Kalince. Zaczęła swoją przygodę jako Bączek już w wieku 7 miesięcy, adaptacja trwała. .. 2 dni :) Od tego czasu Iga z entuzjazmem pędziła do Cioć nie oglądając się na mamusię, a to chyba najlepszy dowód jej dobrego samopoczucia w Kalince. Ciocie zawsze uśmiechnięte, a dowodem na ich profesjonalną pracę jest wesołe, grzeczne, samodzielne i rezolutne dziewczątko jakim jest teraz Iga. Dziękuję ciociom za ogrom solidnej pracy i z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi powierzenie najcenniejszego skarbka. Mama - Jola
  Monika
  Komentarz z dnia : Jul 30, 2015 at 10:53 PM
  Żłobek Kalinka Tu się poczujesz prawie jak w domu Nikt tu nie robi krzywdy nikomu Świetna zabawa i ciocie miłe Dzieci beztroskie spędzają chwile Pyszne jedzonko aż ślinka leci Ciocie z uśmiechem zawsze dla dzieci Żal już się żegnać i smutna mina ... Zawsze Was będziemy miło wspominać Serdeczne podziękowania wszystkim Ciociom z grupy Motylków oraz całemu personelowi żłobka za opiekę, troskę, uśmiech, który witał Nas każdego ranka składa Gabrysia wraz z Rodzicami i siostrą Tosią, która również mile wspomina czas spędzony na "trójeczce" i "piąteczce".
  Maria
  Komentarz z dnia : Jul 23, 2015 at 08:56 AM
  Henio za parę dni kończy swoją przygodę z I żłobkową grupą Bączki. Ten rok był dla niego niesamowity! Ciocie z troską i czułością zajmują się maluszkami, mimo nawału pracy znajdują czas, aby ponosić na rękach dzieci, które akurat są w gorszym humorku. Płaczące dzieci nigdy nie są zostawiane same sobie. Panie organizują świetne zabawy i zajęcia. Sala rozbrzmiewa śmiechami i muzyką, do której tańczą bączki (oczywiście zdarzają się dni bardziej "płaczliwe", co jest nie do uniknięcia, ale ciocie świetnie dają sobie radę :) Codziennie rano Henio z radością idzie do żłobka. Z całego serca polecam Kalinkę! I pozdrawiam ciepło bączkowe ciocie :)
  Karolina
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2015 at 10:03 PM
  Córeczka uczęszczała w tym roku do grupy Bączków, gdzie opiekowały się nią najwspanialsze ciocie na świecie. Od pierwszego dnia zdobyły jej zaufanie i miłość. Kaja każdego ranka z radością szła do żłobka, wracała wybawiona i szczęśliwa, w dodatku bogatsza o nowe umiejętności. Ciocie wspaniale organizują dzieciom czas, uczą je i co najważniejsze okazują im serce. Widać, że praca przynosi im radość i są bardzo oddane dzieciaczkom. Dziękuję za ten rok z Wami i mam nadzieję, że młodszy synek też będzie miał możliwość uczęszczać do Bączków. Pozdrawiam
  Przemek
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2015 at 02:55 PM
  Oddanie dziecka do żłobka to wydarzenie porównywalne z wyprawą za ocean. Zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Dlatego dobrze, gdy statek, którym się podróżuje jest nawigowany przez dobrych i mądrych ludzi. Nasza Tosia uczęszcza w Kalince do grupy "Bączków" i możemy powiedzieć o niej wyłącznie najlepsze rzeczy. Ciocie, które zajmują się maluchami, tj. p. Monika, Lidia, Beata i Nina, dają im tyle ciepła, wsparcia i uwagi, że dzieci szybko zapominają, że nie są w domu. Panie są niesamowicie zaangażowane i empatyczne, do każdego dziecka podchodzą indywidualnie, o każdym są zawsze w stanie powiedzieć "jak mu minął dzień". Zajęcia, które prowadzą pozwalają dzieciom pięknie się rozwijać. Od dłuższego czasu Tosia co kilka dni przynosi do domu jakieś nowe słowo albo motyw taneczny. Również menu maluchów prezentuje się znakomicie. Dzieci zajadają rzeczy naturalne i smaczne, co przekłada się na zamiłowanie do dobrego jedzenia również poza żłobkiem. Podsumowując, trudno mi sobie wyobrazić lepszy żłobek niż Kalinka, trudno mi sobie wyobrazić lepsze środowisko do rozwoju malutkiego dziecka niż "Bączki", trudno mi sobie wyobrazić osoby, które bardziej lepiej realizowałyby swoją pracę niż p. Monika, Lidia, Beata i Nina.
  Agata i Tomek Goździewicz, rodzice Helenki
  Komentarz z dnia : Jul 12, 2015 at 09:48 AM
  Żłobek "Kalinka" spełnia w 100% wymagania naszej Helenki (co nie jest łatwym zadaniem :-)). Codziennie wychodzi bardzo zadowolona, najedzona i czyściutka. Rano od razu pędzi do sali i Cioć na śniadanko. Jadłospis jest bardzo urozmaicony (dużo warzyw i owoców) i co ważne posiłki przygotowywane są we własnej, żłobkowej kuchni. Każdego tygodnia wywieszany jest jadłospis i można się z nim zapoznać. Gdy tylko coś się dzieje (np. podwyższona temperatura) Ciocie natychmiast dzwonią nas o tym poinformować. Helenka pięknie się rozwija i na co dzień możemy obserwować jej ogromne postępy. Ciocie fotografują przebieg części zajęć i umieszczają zdjęcia na stronie, do której dostęp mają wszyscy Rodzice Bączków. Można tym samym podziwiać wkład i zaangażowanie Cioć w opiekę nad naszymi maluszkami. Przeróżne teatrzyki, zabawy ruchowe/gimnastyka, zabawy muzyczne, zabawy na świeżym powietrzu oraz czytanie książeczek wypełniają każdy dzień. Z okazji Dnia Matki każda mama dostała w prezencie od swojego malucha kwiatka oraz wykonaną własnoręcznie (z pomocą Cioć) laurkę z odciskiem rączki i naklejonym serduszkiem. Widać także, że Pani Dyrektor inwestuje w przeróżne sprzęty i udogodnienia dla dzieciaczków. Dziękujemy serdecznie wszystkim Ciociom opiekującym się naszą Helenką za zaangażowanie, serce, profesjonalizm oraz codzienny uśmiech u naszego dziecka:-)
  Mama Gabrysi i Marysi
  Komentarz z dnia : Jul 03, 2015 at 08:37 PM
  Ja również bardzo polecam żłobek Kalinka .Mam w żłobku dwie córeczki 2,5 letnią i roczną . Obie już w wieku 6 miesięcy oddałam pod opiekę wspaniałych żłobkowych cioć, które są bardzo profesjonalnie przygotowane do pracy , a co najważniejsze kochają pracę z dziećmi i są bardzo kreatywne. Obie dziewczynki wspaniale mi się rozwijają , każdego dnia uczą się nowych rzeczy w żłobku, wracają uradowane i wypieszczone przez ciocie. Zajęcia są na wysokim poziomie . Bardzo starannie przygotowywana jest każda dziecięca impreza. Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej opieki dla moich dzieci. Bardzo Wam dziękuję. Próbowaliśmy uczęszczać na różne dodatkowe zajęcia na zewnątrz żłobka, ale szybko z nich zrezygnowaliśmy, bo zajęcia w żłobku są na dużo wyższym poziomie i są dużo bardziej efektywne. Przy okazji dziękujemy Ciociom z Motylków za serce i uśmiech, które wkładają w swoją pracę. Widać, że pracują z powołaniem.Żłobek ?Kalinka? to najlepszy żłobek dla maluszka - nasz synek lepiej nie mógł trafić!!!! Już drugi rok chodzi do tego żłobka i teraz jest w grupie III ?Motylki?. Synek jest zadowolony i bardzo chętnie idzie do żłobka. Na szczególną pochwałę zasługuje oddanie i zaangażowanie ?Cioć?, które są nie tylko opiekunkami ale starają się, aby maluszki miały poczucie bezpieczeństwa i atmosferę dużej rodziny. Ciocie są przesympatyczne, zawsze uśmiechnięte, pomocne i uwielbiane przez dzieci! Uczestnictwo syna w różnych zajęciach, zabawach, balach itp. przyczyniło się do szybszego rozwoju naszego dziecka. Nie bez znaczenia jest również kontakt z rówieśnikami. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z Cioć, jak i z przyjaznych warunków, w których przebywała nasza pociecha. Nasz synek (niejadek) chętniej spożywa pyszne jedzonko dopasowane do potrzeb każdego malucha w żłobku niż w domu. Zawsze mamy szczegółową informację o przebiegu dnia naszego syna. Ciocie z sercem i oddaniem angażują się w wychowanie dzieciaków, a żłobek Kalinka to nie jest tylko przechowalnia dzieci przez kilka godzin. Dziękujemy Wam bardzo za cały trud włożony w wychowanie naszego syna.
  Mama Mikołajka, Marta Czapiewska
  Komentarz z dnia : Jul 01, 2015 at 11:41 AM
  Mój synek uczęszcza do grupy Bączki, mimo wielu pozytywnych opinii na temat Kalinki nie bez obaw rozstałam się z Nim po urlopie macierzyńskim, tymczasem Mikołajek chętnie chodzi do żłobka i tylko pierwsze dwa tygodnie były trudniejsze. Ciocie z grupy Bączki są przesympatyczne i całkowicie oddane dzieciom, co widać po zadowolonych maluszkach, nawet jeśli synek wraca po dłuższej nieobecności z powodu choroby uśmiecha się szeroko na widok budynku żłobka i razem "dzwonimy" do drzwi. Mikuś zrobił ogromne postępy w żłobku. Jestem pewna, że nie byłabym w stanie w tak twórczy i ciekawy sposób zorganizować dziecku cały dzień w domu, jak robią to ciocie. Każdego miesiąca można zapoznać się z nowym programem zajęć i zobaczyć czego uczą się nasze maluszki, wkrótce minie rok od czasu, gdy synek chodzi do żłobka i nadejdzie czas na zmianę grupy, nie wiem tylko dla kogo będzie to większe przeżycie, czy dla Niego, czy dla nas rodziców :-) Bardzo dziękuję ciociom za opiekę, serce i uśmiech. Jesteście Panie profesjonalistkami!
  Katarzyna wisniewska
  Komentarz z dnia : Jun 30, 2015 at 10:42 PM
  Serdeczne podziekowanie dla wszystkich Pan poczynajac od cioteczek ktore opiekowaly sie gotowaly cwiczyly uczyly przytulily Pani derektor rewelacyjna opieka zorganizowanie zdecydowanie polecam
  Daniel Korejwo
  Komentarz z dnia : May 26, 2015 at 08:15 PM
  Dzisiaj w grupie biedronek był dzień mamy i taty. Było cudownie, mimo, iż moje bliźniaki były rozproszone i czasami płakały. Ciocie ogarniały temat jak trzeba, a dla nas rodziców, to nie zapomniane chwile. Dlatego chciałem podziękować, za wspaniałe przedstawienie i nie zapomniane przeżycia dla rodziców. A podsumowując pobyt bliźniaków w Biedronkach to gorąco polecam tą grupę i ten żłobek. Moje dzieci biegną tam z radością i uśmiechem, nie obracając się za siebie, a to chyba najlepsza rekomendacja :-)
  Mama Wojtka i Jagody
  Komentarz z dnia : May 25, 2015 at 10:10 AM
  Już rok kiedy synek poszedł do przedszkola, ale do tej pory wspomina z sentymentem "mniejsze przedszkole". Są dni kiedy chce tam wrócić. Widocznie wspaniale mu tu było. Od września idzie tu nasza córcia i wiem, e lepiej wybrać nie mogliśmy :)
  Patrycja
  Komentarz z dnia : May 15, 2015 at 09:14 AM
  Ciocie "BIEDRONKI" ;-) jesteście wspaniałe!!! Wkładacie ogrom pracy i serca w wychowaniu naszych małych pociech. Uczycie ich niby zwykłych ale tak przydatnych czynności życiowych. Dzięki zdjęciom my rodzice chociaż w taki sposób możemy uczestniczyć w życiu żłobkowym. Mój synuś wiele się nauczył i nadal się uczy to dzięki WAM :-) pięknie śpiewa, mówi wierszyki a do tego opanował podstawy języka angielskiego. DZIĘKUJĘ za WASZ trud wychowawczy :-) Patrycja Muszyńska
  Rodzice Agatki
  Komentarz z dnia : Apr 19, 2015 at 04:23 PM
  Serdecznie dziękujemy ciociom Motylkowym za wspaniałą opiekę nad naszą Agatą. Córka z radością chodzi do żłobka, zna ogrom piosenek, wierszyków i ciągle nas zaskakuje czymś nowym. Ciocie są niezwykle sympatyczne i pomocne, zawsze mają czas żeby streścić co ciekawego działo się w danym dniu. Dzieci są czyściutkie i uśmiechnięte, pozytywna atmosfera udziela się też rodzicom w szatni. :) Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wielu sił i uśmiechu! :)
  Zadowolony Ojciec Franciszka
  Komentarz z dnia : Apr 16, 2015 at 02:24 PM
  witam wszystkich poszukujących opinii!!! Sam wiem jak trudno jest znaleźć dobre miejsce dla swojej pociech tym bardziej jeśli jest to pierwsze dziecko! Jednak w przypadku Kalinki mogę szczerze je polecić. Mój syn uczęszczał do 1 grupy(Bączki) a obecnie do 3 grupy (Motylki). Bardzo miła i profesjonalna opieka jest zapewniana przez Panie Ciocie. Nie ma żadnych problemów z uzyskiwaniem informacji o dziecku, jego harmonogramie dnia itp. Wszystko sprawnie organizacyjnie pomyślane. Syn codziennie uczy się nowych rzeczy i demonstruje zdobytą wiedzę :) w domu. Jeśli w przyszłości będziemy mieć drugi dziecko na pewno będę chciał je również tutaj przyprowadzić. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić wszystkie Ciocie z 1 i 3 grupy oraz BARDZO PODZIĘKOWAĆ za opiekę nad naszym Frankiem(Grzeczniaczkiem):)
  Ilona&Tomek
  Komentarz z dnia : Apr 12, 2015 at 01:33 PM
  Bardzo dziękujemy wszystkim Ciociom, które opiekowały się Naszymi synami Jędrusiem i Antosiem i choć starszy jest już przedszkolakiem nadal pamięta wszystkie wierszyki i piosenki, których nauczył się ze żłobka i bardzo chętnie wraca do tego miejsca gdy ma okazję odebrać z rodzicami młodszego brata. Młodszy obecnie w Motylkach uwielbia swoje ciocie, które wspaniale wypełniają mu czas bez rodziców dbając o jego prawidłowy rozwój. Żłobek Kalinka to wspaniałe miejsce, które pomogło nam bez obaw o dzieci wrócić do pracy. DZIĘKUJEMY!!!!!!!
  Martyna Szczepańska
  Komentarz z dnia : Apr 09, 2015 at 03:13 PM
  Chciałabym bardzo serdecznie polecić rodzicom żłobek Kalinka. Moje dziecko aktualnie chodzi do grupy Motylków. Za każdym razem biegnie do grupy uradowane i wychodzi też z uśmiechem na ustach. Jest zawsze wyściskana i wycałowana przez Ciocie i trakuje je jak pełnoprawnych członków rodziny. Zajęcia dydaktyczne również są na bardzo wysokim poziomie. Małgosia śpiewa w domu wszystkie piosenki, które poznała w żłobku, tańczy i pokazuje pełne układy choreograficzne do tych piosenek. Codziennie wraca do domu mądrzejsza. Próbowaliśmy uczęszczać na różne dodatkowe zajęcia na zewnątrz żłobka, ale szybko z nich zrezygnowaliśmy, bo zajęcia w żłobku są na dużo wyższym poziomie i są dużo bardziej efektywne. Przy okazji dziękujemy Ciociom z Motylków za serce i uśmiech, które wkładają w swoją pracę. Widać, że pracują z powołaniem.
  Jolanta
  Komentarz z dnia : Apr 09, 2015 at 10:12 AM
  Żłobek ?Kalinka? to najlepszy żłobek dla maluszka - nasz synek lepiej nie mógł trafić!!!! Już drugi rok chodzi do tego żłobka i teraz jest w grupie III ?Motylki?. Synek jest zadowolony i bardzo chętnie idzie do żłobka. Na szczególną pochwałę zasługuje oddanie i zaangażowanie ?Cioć?, które są nie tylko opiekunkami ale starają się, aby maluszki miały poczucie bezpieczeństwa i atmosferę dużej rodziny. Ciocie są przesympatyczne, zawsze uśmiechnięte, pomocne i uwielbiane przez dzieci! Uczestnictwo syna w różnych zajęciach, zabawach, balach itp. przyczyniło się do szybszego rozwoju naszego dziecka. Nie bez znaczenia jest również kontakt z rówieśnikami. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z Cioć, jak i z przyjaznych warunków, w których przebywała nasza pociecha. Nasz synek (niejadek) chętniej spożywa pyszne jedzonko dopasowane do potrzeb każdego malucha w żłobku niż w domu. Zawsze mamy szczegółową informację o przebiegu dnia naszego syna. Ciocie z sercem i oddaniem angażują się w wychowanie dzieciaków, a żłobek Kalinka to nie jest tylko przechowalnia dzieci przez kilka godzin. Dziękujemy Wam bardzo za cały trud włożony w wychowanie naszego syna.
  Kasia
  Komentarz z dnia : Feb 15, 2015 at 12:38 PM
  Mój synek chodzi obecnie do grupy Pszczółek i jest bardzo zadowolony, nie chcę wracać ze żłobka do domu ;) opieka jest super, ciocie wszystkie bardzo kochane, troskliwe, dbają o nasze maluchy, mogę z całego serca polecić żłobek bo to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy, dziecko jest bardzo zadowolone i rodzice też ;)
  mama Michałka
  Komentarz z dnia : Feb 12, 2015 at 08:18 AM
  Ogromnie dziękuję Paniom z grupy II Pszczółki za płytę ze zdjęciami. To wielkie wzruszenie obejrzeć na zdjęciach jak nasze dzieci wspaniale bawiły się i uczyły w żłobku w ostatnich miesiącach. To niesamowita pamiątka na całe życie. Serdecznie dziękuję za opiekę nad Michałkiem, który bardzo chętnie chodzi do żłobka, niecierpliwie co rano tupiąc pod drzwiami Pszczółek i chcąc jak najszybciej wejść na salę.
  Katrina
  Komentarz z dnia : Feb 11, 2015 at 08:15 PM
  Pod koniec stycznia w grupie Biedronki odbyły się zajęcia pokazowe dla rodziców, w których miałam okazję uczestniczyć. Na początek rodzice mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia dydaktyczne (oprócz zajęć w rodzimym języku były też zagadnienia w języku angielskim), na których mogliśmy zobaczyć ogromny wysiłek, jaki ciocie włożyły w edukację naszych pociech. Później mogliśmy wraz z dziećmi uczestniczyć w zajęciach muzyczno-ruchowych, które są także niezwykle ważne w rozwoju dziecka. Bardzo się cieszę, że mogłam zobaczyć, jak wyglądają takie zajęcia i jak dzieci się odnajdują pośród nich. Dziękuję za codzienne wychowanie, opiekę, życzliwość, którymi obdarzacie nasze dzieci. Pozdrawiam, mama Saszy.
  Sylwia
  Komentarz z dnia : Feb 09, 2015 at 09:14 PM
  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wspaniałym Ciociom opiekującym się moim synkiem w grupie Pszczółki za cudowna płytę ze zdjęciami podsumowującymi 100 pierwszych dni w żłobku, oraz przede wszystkim, za to, co na tych zdjęciach zobaczyłam. Mówiąc szczerze dotąd nie zdawałam sobie sprawy ile ciekawych, rozwijających i różnorodnych zajęć realizujecie Panie z naszymi maluszkami, z których dużej części z pewnością (jako zabiegana, pracująca mama dwójki dzieci) nie byłabym w stanie wykonać. Podziwiam Wasze zaangażowanie, pomysłowość, cierpliwość. Dziękuję za serce, jakie wkładacie w opiekę i wychowanie tych małych ludzi, za radość, która wychodząc od Was staje się ich udziałem (co doskonale widać po uśmiechniętych buźkach na zdjęciach). Oddając codziennie na tych kilka godzin synka pod Waszą opiekę, jestem spokojna, bo wiem, że nie mogłam zapewnić mu lepszej opieki, bezpieczeństwa i ciepłej, cudownej atmosfery, nie wspominając o ogromie wiedzy i nowych umiejętności, jakie chłonie każdego dnia. Za to wszystko jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Mama Filipka :)
  Agata
  Komentarz z dnia : Feb 09, 2015 at 08:14 PM
  Ostatnio w grupie Biedronek odbyło się spotkanie dla rodziców. I wtedy my, rodzice mogliśmy zobaczyć na własne oczy jak nasze maluchy czują się w żłobku - a czują się jak ryba w wodzie. I to jest zasługa naszych fantastycznych Cioć, które niestrudzenie pokazują małym smykom jak ciekawy i piękny jest świat... Z całego serca dziękuję wszystkim Ciociom. A jeszcze do tego spotkanie z kominiarzem, po którym mój synek do wieczora opowiadał o kominie i guzikach:-) Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla dziecka. Mama Tomka G.
  JOANNA
  Komentarz z dnia : Feb 05, 2015 at 10:17 PM
  Dnia 28.01 2015 w grupie MOTYLKÓW odbyły się zajęcia pokazowe dla rodziców . Bardzo cieszymy się ,że mogliśmy w takich zajęciach uczestniczyć i zobaczyć jak nasz Synek spędza czas w żłobku. Zajęcia przebiegają w świetnej atmosferze ,są doskonale przygotowane merytorycznie ,dostosowane do wieku naszych pociech . CIOCIE mają bardzo dobre relacje z dziećmi ,są przemiłe ,sympatyczne a przede wszystkim mają wielkie serce dla naszych pociech . Bawiliśmy się super .Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy . Joanna i Darek rodzice KACPERKA .
  Patrycja
  Komentarz z dnia : Feb 02, 2015 at 02:51 PM
  Ostatnio w grupie Biedronek był specjalny pokaz, podczas którego mogliśmy zobaczyć jak nasze pociechy spędzają czas w żłobku. Uważam takie zajęcia, za coś rewelacyjnego. Super pomysł!!! Mam nadzieję, że więcej takich pokazów będzie organizowanych. Widać ogromne zaangażowanie i świetną pracę każdej cioci :-) dzieci bardzo dużo wynoszą z zajęć w grupie, co widać w życiu codziennym. Wielkie podziękowania dla grona pedagogicznego :-) Polecam wszystkim rodzicom aby korzystali z takich okazji, gdyż nasze pociechy szybko rosną a takie chwile już nie wrócą. Ciocie jesteście kochane i świetnie dbacie o nasze pociechy :-) Pozdrawiam, Patrycja Muszyńska mama Mateusza :-) Skromnie dodam, że było to zbyt wcześnie, myślę że gdyby takie zajęcia odbyły się w godzinach popołudniowych przyszłoby więcej rodziców.
  Paweł
  Komentarz z dnia : Jan 23, 2015 at 10:01 AM
  Córka uczęszcza do grupy Pszczółek. Chodzi do żłobka bardzo chętnie. Z każdym dniem widać u niej postępy. Byłem zaskoczony, kiedy pewnego dnia zabrała mi kubek i samodzielnie piła. Bardzo dziękuje Paniom za energię i troskę jaką wkładacie w opiekę nad dziećmi. Mają Panie niespożyte siły, żeby ogarnąć taka gromadkę. Życzę dużo wytrwałości!
  Ewa
  Komentarz z dnia : Jan 23, 2015 at 09:29 AM
  Wszystkim niezdecydowanym na oddanie dziecka do żłobka z czystym sumieniem polecam Kalinkę. Oliwka chodzi od września i jesteśmy bardzo zadowoleni. W żłobku panuje rodzinna atmosfera, jest organizowanych mnóstwo imprez i wszyscy są przemili;-) Widać ogromny postęp w rozwoju córki. Samodzielnie je, coraz więcej mówi, tańczy, śpiewa, rozwija zdolności manualne. Oczywiście to wszystko zasługa niezwykłych cioć, które codziennie ciężko pracują nad rozwojem maluchów. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i serce, które wkładacie w tą niełatwą pracę.
  Katarina_km
  Komentarz z dnia : Jan 23, 2015 at 01:28 AM
  Witam! Moja córcia od listopada jest w grupie Pszczółek :) i mimo że, chorowała trzy razy (co wiązało się z nieobecnością w żłobku) postęp rozwojowy jest ogromny! :D ciągle ogląda i "czyta";) książeczki, sama chętnie je posiłki bez asysty dorosłego i co najbardziej cieszy... zaprzyjaźniona jest z nocniczkiem! Nie ma problemu aby codziennie rano "zostawiła" w nim co należy, mało tego jak wraca ze żłobka sama się przypomina mówiąc - siiiiiiii... :D jestem z niej bardzo dumna i ogromnie wdzięczna ciocią z jakim zaangażowaniem i atencją oddają się naszym maluszkom i uczą ich startu w dalsze życie. Posłanie dziecka do żłobka było ciężką decyzją ale z perspektywy tak krótkiego czasu i zmian jakie się dokonały uważam, że była to świetna decyzja.
  Tata
  Komentarz z dnia : Sep 12, 2014 at 04:58 PM
  Ciocie na Bączkach są niesamowite, nie bez kozery mówi się, że to najlepszy żłobek w Poznaniu. Bez żadnych obaw oddawaliśmy naszego półrocznego brzdąca, który pięknie rozwinął się przez rok również dzięki ciociom. Dziękujemy!
  mama małgosi
  Komentarz z dnia : Sep 11, 2014 at 01:04 PM
  Chciałabym z całego serca podziękować za opiekę nad Małgosią. Wszystkim nie zdecydowanym polecam.Super kadra. Panie (ciocie) są bardzo oddane swojej pracy, zawsze uśmiechnięte, życzliwe, a co najważniejsze bardzo dobrze się opiekują malcami z miłością. Pani Dyrektor również nie odmówi pomocy jeśli jest taka potrzeba. Małgosia chodziła 2 lata do żłobka i cały sercem będę zachwalać placówkę bo jest tego warta. Pracują tam wspaniali i oddani ludzie którzy kochaja dzieci.
  Irmina Ziembinska
  Komentarz z dnia : Sep 11, 2014 at 01:03 PM
  Chciałabym z całego serca podziękować za opiekę nad Małgosią. Wszystkim nie zdecydowanym polecam.Super kadra. Panie (ciocie) są bardzo oddane swojej pracy, zawsze uśmiechnięte, życzliwe, a co najważniejsze bardzo dobrze się opiekują malcami z miłością. Pani Dyrektor również nie odmówi pomocy jeśli jest taka potrzeba. Małgosia chodziła 2 lata do żłobka i cały sercem będę zachwalać placówkę bo jest tego warta. Pracują tam wspaniali i oddani ludzie którzy kochaja dzieci.
  Monika Tomczak
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2014 at 09:39 AM
  Witam,chcialabym bardzo polecic zlobek Kalinka. Na poczatku z mezem bylismy pelni obaw czy wogole dawac Majke do zlobka, jak sie pozniej okazalo to byla najlepsza decyzja jaka moglismy podjac. Moja coreczka do Kalinki chodzila tylko rok, ale to co z niego wyniosla jest bezcenne. Na szczegolna pochwale zasluguje oddanie i zaangazowanie "Cioc" Dorotki, Bogusi, Asi i Ulki,ktore sa nie tylko opiekunkami, ale staraja sie aby maluszki mialy poczucie bezpieczenstwa i atmosfere duzej rodziny. Z zale zegnalismy sie z Kalinka i grupa Zuczkow. Goraco polecamy Zlobek "Kalinka". Rodzice Majki Monika i Krzysztof T.
  Mama Mateusza
  Komentarz z dnia : Sep 02, 2014 at 01:38 PM
  Serdeczne podziękowania dla kochanych cioć i babci (takie skojarzenie Mateusza) z grupy pszczółek za cudowną opiekę, troskę, uśmiech i zaangażowanie. Drogie ciocie, wykonujecie wspaniałą pracę, za którą serdecznie dziękujemy!
  Mama Ignasia i Mikołajka
  Komentarz z dnia : Jun 30, 2014 at 12:54 PM
  DZIĘKUJĘ WAM DROGIE CIOCIE za WSZYSTKO! Dziękuję zwłaszcza Ciociom Biedronek, Żuczków i Pszczółek! Trzy lata zaufania i spokoju, że moje dzieci są bezpieczne i pod ciepłą, profesjonalną opieką.. Bardzo mi przykro żegnać się z Wami - łezka w oku się kręci.. Będę Was zawsze mile wspominać! Te występy na Dzień Mamy w Biedronkach i Żuczkach są Waszym Mistrzostwem Świata! Z tak małymi dziećmi, ogarnąć to wszystko.. Bezcenne!!!! Kalinka zawsze będzie mi się kojarzyć z ciepłym uśmiechem każdego pracownika. DZIĘKUJĘ
  Komentarz z dnia : Jun 27, 2014 at 05:51 PM
  Serdeczne podziękowania dla cioci Asi Dorotki Uli oraz Bogusi za cierpliwosc i cieple serduszko dziekuje rowniez za to ze Dominik chetnie i z usmiechem na buzi chodzil do żlobka Kalinka dziekuje za wierszyki na dziem mamy i taty az lezka sie krecila w oku jak pieknie dzieci byly przygotowane do wystepow jak wiele sie nauczyl synus wielki zal porzegnac sie z tym cieplym i serdecznym oraz najlepszym żlobkiem Kalinka polecam z czystym sumieniem jeszcze raz DZIEKUJEMY Dominik .S ;-)
  Rodzice Amalii z gr. "Motylki"
  Komentarz z dnia : Jun 11, 2014 at 03:38 PM
  Serdecznie dziękujemy Ciociom za trud włożony w edukację, wychowanie oraz zapewnienie aktywnych rozrywek nie tylko naszemu dziecku, ale też wszystkim dzieciom uczęszczającym do "Motylków", a już w szczególności chcielibyśmy podziękować za uroczo przygotowane przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty!! :) Naszym zdaniem wyszło SUPER !! :) Pozdrawiamy Całą "Załogę" Żłobka Kalinka!
  Rodzice Bruna
  Komentarz z dnia : Jun 05, 2014 at 10:50 AM
  Nasz syn zanim trafił do Kalinki uczęszczał do prywatnego żłobka i szczerza mówiąc przenosząc go do państwowego -KALINKI (a mieliśmy spore obawy, szukaliśmy opinii innych i nie ukrywam martwiliśmy się jak to będzie) daliśmy mu wszystko najlepsze, co można dziecku dać. To była najlepsza decyzja. Po bardzo krótkim czasie Bruno tak "skoczył" w rozwoju, aż nie mogliśmy uwierzyć. Po prawie roku Bruno śpiewa, recytuje, mówi sporo po angielsku a sporo po swojemu. Dzień Mamy był wielkim zaskoczeniem ile te nasze małe biedroneczki potrafią i jak cudownie ciocie spędzają czas z maluchami. Bardzo polecam Kalinkę :)
  Mama Martynki z Motylek (gr. III)
  Komentarz z dnia : Jun 04, 2014 at 02:29 PM
  Chciałam podziękować ciociom z grupy Motylki za wspaniałe przygotowanie pierwszego przedstawienia z Okazji Dnia Matki. Był to dla Martynki pierwszy występ przed tak szeroką publicznością. Wszystkie dzieci spisały się na medal, a paniom należy z serca podziękować za wkład i zaangażowanie nad przygotowaniem małych dzieci do tego ważnego przedstawienia. Martynka bardzo lubi chodzić do żłobka, nauczyła się wielu piosenek, wierszyków, z tygodnia na tydzień widzę u niej postępy w rozwoju intelektualnym. Za tak dobrze przygotowanie dzieci do pierwszego publicznego występu, a przede wszystkim za opiekę, zabawę, naukę i miłą atmosferę chciałabym podziękować wszystkim Ciociom, które w tego roku opiekowały się Martynką: Marioli, Ani, Wiesi i Gosi (z grupy Motylków), a także Marioli, Ninie, Beatce i Mirce (z grupy Bączków, do której Martynka uczęszczała rok wcześniej). Jestem pełna podziwu dla umiejętności, życzliwości, cierpliwości i profesjonalizmu CIOĆ! Bardzo żal nam będzie opuścić żłobek we wrześniu i pójść w nowe, nieznane miejsce ? przedszkole. Jestem natomiast pewna, że Martynka została dobrze przygotowana do dalszej edukacji przedszkolnej. :) buziaczki dla Cioć
  mama Agatki
  Komentarz z dnia : Jun 03, 2014 at 12:46 PM
  Nasza córka uczęszcza do grupy najmłodszej "Bączków". Z powodu chorób miała dużą absencję , ale nigdy nie zdarzyło się by płakała przy powrocie do żłobka. Świetnie się rozwija, w domu zaskakuje nas nowym słowami, tańcami, a nawet piosenkami (Kle kle boćku). Widać olbrzymią pracę naszych kochanych Cioć, ich zaangażowanie i niekończącą się cierpliwość, co, jako mama dwójki Darciuchów, podziwiam. Dzieci są zadowolone, uśmiechnięte, a to najważniejsze! Pozdrawiam serdecznie! Zuza D.
  Mama Kalinki
  Komentarz z dnia : Jun 03, 2014 at 11:21 AM
  Hm, co tu dużo mówić, ciocie w Biedronkach bardzo dobrze opiekują się naszymi berbeciami, sumiennie kształtują ich rozwój poprzez muzykę, ruch i zabawę. Ciocie skupiają uwagę dzieci w sposób atrakcyjny, chętnie uczestniczą we wspólnych zabawach. Nasza córcia jest bardzo zadowolona, widzę u niej duży postęp co w dużej mierze jest zasługą cioć. Jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości opieki w Żłobku "Kalinka"
  Mama Julki
  Komentarz z dnia : Jun 02, 2014 at 11:00 AM
  Biedroneczki są w kropeczki i mają cudooooowne cioteczki :) Co tu dużo mówić - opieka w żłobku rewelacyjna :) moja córcia stwierdziła że zabiera ciocie ze sobą do przedszkola :) Gorąco polecamy KALINKĘ spędziliśmy tu cudowne trzy lata :)
  Rodzice Martynki i Bartosza
  Komentarz z dnia : Jun 01, 2014 at 11:11 PM
  Polecamy żłobek Kalinka! Nasze bliźniaki uczęszczają do żłobka od 11-ego miesiąca życia. Najpierw do grupy Pszczółek a obecnie do grupy Biedronek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Panuje tu miła życzliwa atmosfera, Panie są zaangażowanie, stanowcze. Dbają o zdrowie i rozwój maluchów, planując ciekawe zajęcia. Nasze dzieci dużo się tu nauczyły, dzielnie codziennie maszerują do żłobeczka (tak nazywają żłobek Kalinka). Stały się samodzielne, nauczyły się ubierać, rozbierać, siusiać do nocnika, śpiewać i mówić wierszyki, liczyć do 10 w języku polskim jak i angielskim. Sami w domu nie nauczylibyśmy ich tak wielu piosenek i wierszy. Rodzice Martynki i Bartosza
  Rodzice Amelki
  Komentarz z dnia : May 30, 2014 at 05:21 PM
  Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim ciocią z grupy IV, za tak wspaniale przygotowany "Dzień Matki"...to był naprawdę piękny i niezapomniany czas wzruszeń i niesamowitych emocji! Dziękujemy za poświęcony czas naszemu "szczypiorkowi", za cierpliwość, troskę i opiekę. Jesteśmy zaskakiwani każdego dnia z postępów jakie robi nasza córka, jak wspaniale się rozwija i zaskakuj w każdej sekundzie; a nawet zadziwia....Dziękujemy cioci Madzi, cioci Wioli, Cioci Kasi, cioci Joli, cioci Ani......a także pozostałym ciocią które opiekowały i opiekują się naszą kruszynką....ciocie jesteście Fantastyczne. Nasza Amelka wstaje i z uśmiechem wychodzi z domu opowiadając jak to w żłobeczku jest fantastycznie choć czasami trzeba usiąść za kare na "krzesełku".... ;) Drodzy rodzice jeśli nie wiecie gdzie warto oddać dziecko to myślę że nie ma żadnych wątpliwości iż KALINKA to najlepsze miejsce opieki nad naszymi pociechami! Nasza Amelka trafiła tu gdy miała 9miesięcy i od samego początku nie miała problemu z klimatyzacją w nowym otoczeniu a wszystko dzięki miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze, którą można odczuć każdego dnia. Pozdrawiamy Amelka z rodzicami
  Komentarz z dnia : May 30, 2014 at 04:41 PM
  to najlepszy żlobek w naszym mieście!
  Krolina Czechowska
  Komentarz z dnia : May 30, 2014 at 02:26 PM
  ... Hubercik rozwija się cudownie. Drogie Mamy, jeśli wahacie się zapisać dziecko do Kalinki to zapewniam Was, że to naprawdę dobra decyzja, sama rok temu szukałam opinii, martwiłam się... niepotrzebnie. Opiekunki najmłodszej grupy to Anioły! Jak mój 15to miesięczny Synek w dzień matki wyszedł do mnie z laurką i kwiatkiem nie umiałam powstrzymać łez wzruszenia! Rozwija się cudownie, ma mnóstwo pomysłów na zabawę, dużo mówi po swojemu, tańczy... znaczną rolę przypisujemy z mężem żłobkowi! Ciocie z Bączków i Pani Dyrektor dziękujemy!
  Magdalena Ławniczak
  Komentarz z dnia : May 29, 2014 at 09:48 PM
  Zaangażowania i ciepła cioć z grupy Biedronki nie da się opisać słowami. Dzieciaki są uśmiechnięte, najedzone, dziewczynki super wyczesane - zawsze z podziwem odbieram moja córkę Zośkę, która codziennie ma inna fryzurę. Ciocie są kochane i ciepłe, ale kiedy trzeba również stanowcze. Ogarnięcie takiej gromadki to nie lada wyzwanie, a nauczenie ich takiej ilości wierszyków czy piosenek??? Ogromny szacunek i podziw. Dziękuję. Zosia już niedługo rozstaje się z Kalinką i żałuję, że nie może do przedszkole również tutaj uczęszczać. Serdecznie polecam!!!!!
  kwiatkowska
  Komentarz z dnia : May 29, 2014 at 05:37 PM
  Występ dzieci z grupy biedronki na dzień mamy był wspaniały. Wszystko zawdzięczamy cudownym cioci bez których nie byłoby tak udanej imprezy. Moja córka Oliwka jest wstydliwy dzieckiem a dzięki naszym ciocia przełamała swoje lęki tak jak inne dzieci. Oliwka uczęszcza do żłobka od 6 miesiąca życia czyli już prawie 3 lata . Wszystkie grupy były super lecz biedronki są najlepsze. Nie wyobrażam sobie że to już jest koniec , szkoda że nie mają oddziału przedszkolnego . Ludzie jeżeli macie jakieś wątpliwości to nie potrzebnie to jest najlepsza placówka jaką można sobie wybrać dla swojej pociechy polecam wszystkim żłobek Kalinka
  Rodzice Konradka
  Komentarz z dnia : May 28, 2014 at 09:56 AM
  Bardzo, ale to baaardzo dziękujemy za te chwile wzruszeń podczas występów z okazji Dnia Mamy. Podziwianie naszego Konradka i pozostałych maluchów z grupy Motylków było wielkim przeżyciem napawających nas dumą i wielkim szacunkiem dla ogromu pracy włożonej w przygotowanie dzieci do ich pierwszego występu publicznego. Wierszyki, piosenki i ... "ruch sceniczny" :) krasnoludki opanowały do perfekcji i widać było, że sprawia im to przyjemność. Konradek nauczył nas wierszyka, który trochę przerobiliśmy na potrzebę podziękowań za całe zaangażowanie wszystkich Cioć z grupy III Damy Ciociom dwa serduszka, Co tak mocno biją Przytupniemy mocno nóżką, Niech nam Ciocie sto lat żyją!
  Rodzice Beciulki
  Komentarz z dnia : May 27, 2014 at 10:48 PM
  Serdeczne podziękowania dla wszystkich cioć z V grupy ( żuczki) za to przepiękne przedstawienie z okazji dnia mamy i taty, poczuliśmy to święto poraz pierwszy z innej strony co nas bardzo wzruszyło i jednocześnie jesteśmy dumni z postępów naszej córki. Wszystko to dzięki waszej oddanej opiece, jeszcze raz ciociu Bogusiu, ciociu Ulu, ciociu Dorotko a wszczególności ciociu Asiu bardzo bardzo dziękujemy !!!
  Rodzice Julki
  Komentarz z dnia : May 27, 2014 at 07:03 PM
  Chciałam serdecznie podziękować Ciociom z grupy MOTYLKÓW za wspaniały występ artystyczny z okazji dnia MAMY!!! Maluchy spisały się na medal, ciocie powinny być z siebie zadowolone bo wykonały kawał dobrej roboty:) Duma nas rozpierała!!! Mimo, że na występach córcia nie była zbyt aktywna to w domu jest rozśpiewana i roztańczona - cały układ choreograficzny mamy opanowany a teksty piosenek znamy na pamięć:) My jako rodzice jesteśmy bardzo szczęśliwi widząc jak nasza pociecha każdego dnia chodzi do żłobka z uśmiechem na twarzy. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą opiekę !!!
  ;)
  Komentarz z dnia : May 27, 2014 at 04:09 PM
  Serdecznie chcialam podziekowac ciocia z grupy motylki za niezastapiona opieke nad moja mala coreczka za jej niesamowity rozwoj. Nie mam obaw Codziennie zostawiajac moja mala coreczke w zlobku kalinka zawsze ma opieke na 100 % uczy sie zabawa pomimo tego ze ma 2.5 roczku ; ) ciocie sa niesamowicie mile i opiekuncze. Bardzi ciesze sie z wyboru zlobka kalinka ;) Serdecznie polecam ;))
  starsza siostra
  Komentarz z dnia : May 27, 2014 at 04:01 PM
  Wczoraj w grupie III "motylki" odbylo sie przedstawienie z okazji Dnia Mamy, swietny pomysl kochanych cioc, super zabawa dla dzieci i wzruszone mamy ;) do wczoraj nie wiedzialam ze tak male dzieci potrafia nauczyc sie tylu piosenek i wierszykow wszystko wyszlo w 100 % super organizacja mila atmosfera, niesamowita niespodzianka dla mam ;)
  Mama Ignasia
  Komentarz z dnia : May 26, 2014 at 10:53 PM
  Dziś w grupie dzieci 2,5-3 letnich "Żuczki" z okazji Dnia Mamy i Taty uczestniczyliśmy w występach naszych dzieci. Kochani, to co tam przeżyłam totalnie mnie wzruszyło: odświętne stroje dzieci, bogaty repertuar, tańce i śpiewy były przygotowane i wykonane w sposób jakiego nie mogłabym sobie wyśnic :) Olbrzymie podziękowania za włożony wkład i serce dla kochanych pań, a ściślej dla cioci Dorotki, Bogusi, Uli, Asi, i całemu zapleczu którego nie sposób wymienic. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy :)) Ignaś z mamą i tatą. P.S. Babcia i siostra też były zachwycone :)
  Justyna
  Komentarz z dnia : May 26, 2014 at 08:59 PM
  Witam, polecam wszystkim rodzicom którzy wahają się dać dziecko do żłobka. Mój syn Filip chodzi już 3 rok do tego żłobka. Ciocie w grupie żuczki są rewelacyjne mają doskonałe podejście do dzieci, Filip codziennie uczy się czegoś nowego. Ciocie Asia, Bogusia, Ula i Dorota DZIĘKUJEMY że jesteście!!! :) Filip i rodzice.
  Sandra
  Komentarz z dnia : Feb 03, 2014 at 08:09 PM
  Synek poszedł do 3 grupy jako 22 miesięczny maluch. Początki były trudne, rozstania pełne łez a dzięki ciociom z motylków synek po 2 tygodniach zaczął sam chętnie chodzić, pytać co rano czy jedziemy do dzieci, nauczył się wielu nowych rzeczy :) Polecam serdecznie żłobek Kalinka i dziękuję za tak wspaniałą opiekę.
  Agnieszka i Piotr
  Komentarz z dnia : Aug 04, 2013 at 12:18 PM
  Nasz Pawełek przyszedł do żłobka jak miał 1,5 toku. Takie dziecko już więcej rozumie niż zupełny maluszek i bałam się,że przez to będzie mu ciężej się przyzwyczaić do nowego miejsca. Praktycznie nie było żadnych problemów, panie z grupy II dołożyły wszelkich starań aby było dzieciom lżej w nowym miejscu. Moje dziecko po pierwszych 3 dniach stwierdziło że chce chodzić do żłobka. To jest jedno. Drugie: serdeczne podziękowania dla pani Dyrektor za wyrozumiałość i cierpliwość. Nasz synek jest ALERGIKIEM na białko krowie i gluten i nie było żadnego problemu aby wprowadzić dość skomplikowaną dietę oraz zamianniki. Cały personel łącznie z paniami z kuchni był bardzo wyrozumiały. Po trzecie nasze dziecko jest niezwykle rozwinięte i garnie sie sam do nowości i wiedzy. Polecam gorąco ten żłobek. To jest BRYLANT. ...:)
  Rodzice Adasia Fedoruka
  Komentarz z dnia : Jul 27, 2013 at 10:05 PM
  Nasz syn, Adaś, uczęszczał do żłobka KALINKA przez 3 lata. Rozpoczynał jako zaledwie pełzający, 7,5-miesieczny bobas ? kończy jako 3,5-letni, niemal samodzielny chłopiec. Rozbrykany, wesoły, otwarty i wszechstronnie ?wyedukowany?. Codziennie zadziwia nas znajomością nowych tematów (ba, czasem całych skomplikowanych zagadnień społecznych!), wierszyków, ciekawostek przyrodniczych, angielskich słówek, figur tanecznych i sportowych. Słowem, tysiącem rzeczy, których nauczył się w żłobku. Od początku byliśmy zachwyceni opieką nad naszym synem w żłobku KALINKA. Po trzech latach możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że tak wszechstronnego rozwoju dziecka nie są w stanie zapewnić nawet najbardziej zaangażowani rodzice. Rozwoju wśród rówieśników, w bardzo otwartym a jednocześnie wyjątkowo bezpiecznym środowisku. Z doskonałym balansem między ciepłą, troskliwą opieką a wychowywaniem i nauką zasad współżycia w grupie. I z doskonale zbalansowaną dietą! Za to wszystko chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim Ciociom, które w ciągu trzech lat opiekowały się Adasiem: Marioli, Ninie, Beatce i Mirce (z grupy Bączków), Marioli, Ani, Wiesi i Gosi (z grupy Motylków) oraz Ani, Dorotce, Uli i Bogusi (z Żuczków)! Jesteśmy pełni podziwu dla umiejętności, życzliwości, cierpliwości i profesjonalizmu Pań! Ogromne wyrazy wdzięczności kierujemy także do Pani Dyrektor i wszystkich oddanych pracowników administracji i obsługi, dzięki którym placówka ta funkcjonuje we wzorcowy sposób i naprawdę bardzo żal ją opuszczać. Szczerze polecamy ten żłobek wszystkim rodzicom. Miejsce w KALINCE: bezcenne!
  Martyna Szczepańska
  Komentarz z dnia : Jul 07, 2013 at 10:44 PM
  W tym roku po raz ostatni dziękowaliśmy Ciociom za wychowanie Marcina i po raz pierwszy za opiekę nad Małgosią. Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować całej ekipie żłobka Kalinka. Na co dzień spotykamy się z Ciociami, ale wiemy, że za tym, że nasze dzieci tak dobrze się tu czują, stoi więcej osób z administracji i obsługi. Dziękujemy Wam wszystkim. Nie zmieniajcie się!
  Martyna Szczepańska
  Komentarz z dnia : Jul 07, 2013 at 10:44 PM
  Dziękuję Ciociom z ?piątki? za cały rok wychowywania Marcina i za to, że kolejny rok chodził do żłobka z uśmiechem i nie chciał wracać do domu. Na pewno było mu dobrze. W tym roku szczególnie chciałabym podziękować za dwie rzeczy. Po pierwsze za przygotowanie Marcina na przyjście na świat jego siostry. Dzięki Ciociom nie mieliśmy problemów z zazdrością. Małgosia była od początku ukochaną siostrzyczką, którą wszystkim się chwalił. Jak to naukowo podsumowała nasza pediatra: ?żłobek spełnił nie tylko swoją funkcję opiekuńczą, ale również społeczno-wychowawczą?. Po drugie dziękuję za przepiękny, wzruszający koncert z okazji Dnia Matki. Nie mogłam uwierzyć, że te Maluchy są w stanie nauczyć się tylu piosenek, wierszyków i tańców. Okazało się, że to już nie są takie Maluchy. Ten koncert pokazał mi, że mam w domu pełnoprawnego przedszkolaka i z trochę mniejszą obawą zaprowadzę Marcina do przedszkola. Dziękuję bardzo i już łezka kręci mi się w oku na myśl, że za chwilę kończymy edukację w żłobku i stawiamy kolejny wielki krok.
  Martyna Szczepańska
  Komentarz z dnia : Jul 07, 2013 at 10:43 PM
  Serdecznie dziękuję Ciociom z pierwszej grupy za ciepłe przyjęcie naszej malutkiej Małgosi. Małgosia jest naszym drugim dzieckiem w żłobku Kalinka i powierzając ją opiece Cioć, wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. I oczywiście jest dobrze! Pomimo tego, że Małgosia jest mniej odważna i bardziej nieśmiała niż Marcinek był w jej wieku, w żłobku szybko się zaaklimatyzowała. Teraz wita Ciocie z równie wielkim uśmiechem jak wszystkich członków rodziny. Dziękuję bardzo za to, że w swoją pracę wkładacie tyle serca.
  Rodzice Wojtusia z grupy I
  Komentarz z dnia : Jul 03, 2013 at 08:42 AM
  Nasz synek od września zeszłego roku uczęszcza do grupy "Bączki", ku mojemu zaskoczeniu bardzo szybko zaadoptował się w nowym środowisku. Pobyt w żłobku okazał się wspaniałym miejscem dla jego rozwoju społecznego, Wojtuś w tym czasie z "synusia mamusi", dziecka trzymającego się na uboczu, przeistoczył się w kochanego małego "urwisa", który chętnie nawiązuje relacje z innymi dziećmi. W lipcu żegnamy się niestety z grupą "Bączki" i w tym miejscu chcemy serdecznie podziękować ciociom za okazaną naszemu dziecku troskliwość i opiekę oraz polecić innym rodzicom żłobek Kalinka Niedługo na świat przyjdzie nasz drugi synek Maciuś, którego za rok również bez obaw powierzymy opiece cioć ze żłobka Kalinka.
  Mama Tytusa
  Komentarz z dnia : Jun 27, 2013 at 10:34 PM
  Nasz syn chodzi do Kalinki od dwóch lat, najpierw do grupy Pszczółek a potem do grupy Biedronek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki Pań, które wkładają dużo serca w swoją pracę. Mój syn jak go odbieram nie zawsze chce wracać do domu, wiec świadczy to tylko o tym iż czuje się w żłobku bardzo dobrze. Rozwój dziecka jest niesamowity, dzieci bardzo dużo się uczą. W tym roku opuszczamy niestety już żłobek i na pewno będziemy go mile wspominać. Moje drugie dziecko jeśli będę mogła również bez obaw zapisze do żłobka Kalinka. Dziękuję wszystkim Ciocią za opiekę.
  Mama Paulinki
  Komentarz z dnia : Jun 27, 2013 at 09:58 PM
  Nasza córeczka już drugi rok otaczana jest bardzo dobrą opieką w żłobku Kalinka. Zarówno w grupie Pszczółek, jak i Biedronek, ciocie z dużym zaangażowaniem dbają o maluchy, ich samopoczucie, bezpieczeństwo i rozwój. Wszystkim ciociom, które dołożyły starań, by nasza Paulinka czuła się w żłobku jak w domu, serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania kierujemy do cioci Asi z grupy IV, która - dzięki wspaniałemu podejściu do dzieci -podbiła serce naszej córci. Dzięki niej Paulinka bez płaczu i żalu rozstawała się z nami przed salą i miło nam było patrzeć, jak z uśmiechem na twarzy wita się ze swoją ukochaną ciocią, zawsze pogodną i serdeczną. Jesteśmy przekonani, że nasz maluch spędził w tym żłobku wiele radosnych chwil.
  Magda Ł
  Komentarz z dnia : Jun 11, 2013 at 08:48 PM
  Bardzo dobrze to za mało powiedziane. Atmosfera w grupie Pszczółek jest CUDOWNA. Panie kochane, bardzo zaangażowane w swoją pracę. Wszystko robią z sercem i oddaniem. Zosia nauczyła się przez rok tak wielu rzeczy, że czasem sama jestem zaskoczona - duża zasługa w tym cioci Danusi, cioci Gosi, cioci Madzi, cioci Moni (tak moje dziecko opowiada o Paniach). Ogromne DZIĘKUJĘ:) Magda
  Mama Leosia
  Komentarz z dnia : Feb 08, 2013 at 09:38 AM
  Leoś we wrześniu 2012 roku opuścił grupę Pszczółek. Wspominamy ją rewelacyjnie. Synek codziennie wracał do domu zadowolony, roześmiany i zadbany. Pszczółkowe Ciocie są przeserdeczne i bardzo opiekuńcze. Atmosfera w grupie naprawdę świetna. Na pierwszy rzut oka widać, że Ciocie dokładają wszelkich starań, żeby maluszki się rozwijały i były radosne. Z czystym sumieniem polecam Żłobek Kalinka! Jeśli kiedyś Leo wzbogaci się o rodzeństwo i będziemy szukali żłobka, na pewno się tutaj zgłosimy!!! Pozdrawiamy serdecznie :)
  mama Olka
  Komentarz z dnia : Dec 18, 2012 at 03:49 PM
  Nasz Olcio jest szczęśliwym małym żłobkowiczem od ponad roku :) Najpierw uczęszczał do Pszczółek, gdzie kochane ciocie dbały o jego dobry humorek i pilnowały diety alergicznej. Teraz jest małą Biedroneczką i zamęcza ciocie Biedronkowe swoją niespożytą energią. Obu zespołom cioć bardzo dziękujemy za opiekę, cierpliwość, uśmiech i zawsze miłe słowa, za porady i za radosną buzię naszego Łobuza. A z okazji zbliżających się Świąt życzymy całemu personelowi zdrowia i radości z okazji Bożego Narodzenia oraz spokojnej wigilii w rodzinnym gronie! Rodzice "Ajusia" :)
  Karolina Misiak
  Komentarz z dnia : Dec 16, 2012 at 07:33 PM
  Drogim Ciociom całemu zespołowi żłobkowemu wszystkiego co najlepsze na te nadchodzące święta uśmiechu na twarzy, pogody ducha, zdrowia i wszystkiego wszystkiego naj naj życzy Ola Misiak z Rodzicami. ;)) p.s. byłyście panie najlepsze
  Anna Waskan - Czupryn
  Komentarz z dnia : Dec 13, 2012 at 11:52 AM
  Serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne przesyła Wiktorka Helena Czupryn z rodzicami:) ps. Wikunia pozdrawia, wspomina i tęskni
  Mama i Tata Oliwki
  Komentarz z dnia : Dec 05, 2012 at 10:41 PM
  Nasza Oliwcia chodziła do Żłobka od 8 miesiąca życia. Mamy wspaniałe wspomnienia z tego okresu i każdemu szczerze polecamy to wspaniałe miejsce. Serdeczne podziękowania dla całego personelu, szczególnie dla kochanych opiekunek z grupy IV "Biedronki" bo to one najbardziej poznały szalony charakterek naszego urwisa. Wielkie buziaki dla Wszystkich. Mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość odprowadzania z Oliwcią do Żłobka jej siostrzyczkę lub braciszka:)... Teraz Oliwcia jest przedszkolakiem i dzielnie rano maszeruje, żeby kontynuować wspaniałą edukację, którą miała zapewnioną w Żłobku Kalinka. Dziękujemy bardzo i serdecznie pozdrawiamy.
  Mama Franusia z grupy II
  Komentarz z dnia : Oct 10, 2012 at 11:13 AM
  Bardzo denerwowałam się jak Franio miał iść pierwszy dzień do żłobka. Sądziłam że będzie płakał i że nie będzie chciał sam zostać. Ale myliłam się bardzo. Franek chętnie idzie do dzieci, z uśmiechem od ucha do ucha wita Panie "Ciocie", które odwzajemniają jego uśmiech. Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką oferuje żłobek, bardzo dobrze wykwalifikowana kadra i świetne podejście do dzieci. Naprawdę widać że panie, które opiekują się naszymi dzieciaczkami robią to z pasją i zamiłowaniem. Polecam gorąco rodzicom tą placówkę dzieci wracają do domu zadowolone, uśmiechnięte i nabywają nowe umiejętności.
  Rodzice Szymona z grupy II
  Komentarz z dnia : Sep 30, 2012 at 05:51 PM
  Nasz Szymek już od kwietnia uczęszcza do żłobka "Kalinka", jest w grupie II. Przed oddaniem Szymka do żłóbka zrobiłam duże rozeznanie wśród znajomych i na forum, chciałam, by Szymek miał zapewnioną ciepłą i miłą atmosferę, nie martwiąc się, że stanie się mu krzywda. "Kalinka" okazała się strzałem w dziesiątkę, to najlepszy żłobek w Poznaniu, świetna kadra, zawsze uśmiechnięte ciocie, pełne pomocy i troskliwej opieki nad swymi podopiecznymi. Szymek bardzo szybko się zaaklimatyzował, na tyle, że nawet nie żegna się z mamą, gdy go odprowadza do grupy, tylko z pędem uśmiechnięty biegnie do cioć:). Pozdrowienia dla całego zespołu z grupy II!!!
  Mama Huberta i Weroniki
  Komentarz z dnia : Sep 26, 2012 at 03:24 PM
  Dołączam się do opinii. Mój synek do dzisiaj wspomina ciocie ze żłobka. Zwłaszca z grupy Biedronek, do której teraz chodzi Weronika. Chciałam serdecznie podziękować kochanym ciociom z I i II grupy za opiekę nad moim Groszkiem i Hubertem. Grosiu do dzisiaj mówi, że idzie do cioci Madzi, Gosi, Moni i Kasi :) No, ale pomału przyzwyczajamy ją do kolejnych super cioć: Dorotki, Danusi, Violi, Joli i Asi. No i pomimo ciężkiego charakterku mojej córki ciocie radzą sobie rewelacyjnie. Fantastyczny żłobek, świetna opieka, wspaniałe podejście do dzieci. Dzieci uczą się wielu piosenek, wierszyków. Goraco polecam!!!! Nie zamieniłabym na żadną inną opiekunkę, babcię czy inny żłobek!
  Rodzice Szymka
  Komentarz z dnia : Sep 20, 2012 at 03:25 PM
  Nasz synek chodzi do Kalinki - właśnie zaczął swój drugi rok, teraz jest w Motylkach. Pierwszy rok spędził w najmłodszej grupie Bączków. Żłobek jest fantastyczny. Dziecko jest spokojne, wesołe, otwarte, wspaniale łapie kontakt z innymi dziećmi, umie się z nimi bawić, dzielić zabawkami, nie zadeptać młodszych przy zabawie. Ciocie z grupy Bączków zrobiły niezły zespół taneczny, a Ciocie z Motylków to kontynuują :-) Jeśli zastanawiasz się, czy zapisać dziecko do żłobka - gorąco polecamy. W Kalince każdy członek personelu kocha dzieci - przy każdym kontakcie widać, że nasze szkraby są tam najważniejsze.
  Rodzice Natalki Dolacińskiej
  Komentarz z dnia : Sep 17, 2012 at 08:02 PM
  My też byśmy chcieli dodać coś od siebie. Mimo iż Natalka była w żłobku tylko 3 miesiące to najmilej wspominamy ten czas opieki nad naszą córką. Natalka jako 8 miesięczne dziecko w czasie pobytu rozwinęła się niesamowicie. To w żłobku nauczyła się raczkować, a zaraz potem chodzić. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę i ciepłe serce dla naszej córki jaką dały jej ciocie. W szczególności chcemy podziękować cioci Lidce, Beacie, Mirce i Ninie, które dołożyły wszelkiej staranności w opiekę i wychowanie. Na pewno z przyjemnością Natalka wróciłaby do tego Żłobka - kto wie, może jeszcze kiedyś. Razem z Natalką ślemy dużego buziaka z podziękowaniami.
  Rodzice Monika &Hubert
  Komentarz z dnia : Sep 04, 2012 at 07:06 PM
  Nasze bliźniaki Pola i Antoś zapadły z pewnością w pamięci wielu ciociom, bo mocno tęskniły za rodzicami i dawały głośno temu wyraz przez pierwsze pięć minut, natomiast następne godziny to ciocie były najważniejsze i bardzo dobrze to im wychodziło, cały zespół Kalinki zawsze był bardzo miły i wszyscy bardzo się starali stąd dzieci czuły się w żlobeczku jak w drugim domku. Nie będę wymieniał nikogo gdyż mógłbym kogoś pominąć . Dzieci są już w przedszkolu ale o żlobeczku nie zapominają i planujemy kiedyś odwiedzić nasze ciocie choćby na minutkę. gorąco polecamy mama&tata poli&antosia
  urszula wysocka
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2012 at 01:17 PM
  Żłobek Kalinka ,to był drugi dom dla naszej córeczki Asi. Ciepło,miłość,cierpliwość i wielkie serce! Podziękowania dla całego personelu,a w szczególności dla Cioci Marioli,Cioci Gosi,Cioci Ani i Cioci Wiesi:) Dziękujemy,Rodzice Asiuni
  urszula wysocka
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2012 at 01:14 PM
  Żłobek Kalinka ,to był drugi dom dla naszej córeczki Asi. Ciepło,miłość,cierpliwość i wielkie serce! Podziękowania dla całego personelu,a w szczególności dla Cioci Marioli,Cioci Gosi,Cioci Ani i Cioci Wiesi:) Dziękujemy,Rodzice Asiuni
  Anna Waskan - Czupryn
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2012 at 11:38 AM
  ps. zapomnieliśmy o p. Heniu - przezcież to od powitania jego osoby moje dziecko zaczynało każdy szczęśliwy dzień w żłobulku! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Żłobka Kalinka! Rodzice Wiktorki z gr. III Motylki
  Monika Piernikowska
  Komentarz z dnia : Sep 03, 2012 at 09:09 AM
  Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim Ciociom z grupy IV "Biedronki". Dziękuję za ciepło, miłość, wyrozumiałość, cierpliwość, olbrzymie serce i dobroć. Jestem wdzięczna za to, że moje dziecko jest już samodzielne:). Jest "dużym" przedszkolaczkiem. Dziś Jego pierwszy dzień w przedszkolu ... Antoś już tęskni za swoimi Ciociami:) Ściskamy, całujemy i pozdrawiamy Antoś i mama Monika P.S. Mnóstwo buziaków dla ukochanych Cioć od Antosia. Specjalne całuski dla Cioci Violetki
  Rodzice Zosi J.
  Komentarz z dnia : Aug 30, 2012 at 12:19 PM
  Chcielibyśmy najserdeczniej, jak tylko można, podziękować wszystkim Ciociom - w szczególności Cioci Marioli, Cioci Małgosi, Cioci Wiesi i Cioci Ani za troskliwą opiekę nad naszą Zosią, za okazywane czułości, za całusy, za super zabawę, za naukę, za cierpliwośc, czas poświęcany Zosi i maaaasę innych jeszcze rzeczy, których nie sposób zliczyć! Ponieważ nie da się w kilku zdaniach wyrazić naszej wdzięczności, to powiemuy tylko, że z wielkim żalem opuszczamy Kalinkę ;(. Miejsce to jest fantastyczne, przyjazne i życzliwe. Takie same są osoby tam pracujące z Panią Dyrektor na czele, która spieszyła z pomoca w każdej sprawie. Polecam wszystkim Rodzicom powierzenie swoich Dzieci do opieki tak wspanialej palcówki i to z tak wspaniałym prersonelem. Moja Zosia codziennie pyta: "mamo, a jutro pojedziemy do Marioli...?" - co jest chyba najlepszą odpowiedzią na pyatnie, jakim miejscem jest Żłobek Kalinka. Pobyt w Kalince i kochane Ciocie miały fantastyczny wpływ na kształtpwanie zachowań Zosi i jej "wczesną edukację". Jeszcze raz z całego serca bardzo dziękujemy!!!!!!
  Rodzice Tymona i Martyny
  Komentarz z dnia : Aug 30, 2012 at 08:42 AM
  Żłobek Kalinka - cudowne miejsce. To jest miejsce gdzie wszyscy są uśmiechnięci, serdzeczni, zadowoleni począwszy od Pana Złotej Rączki witającego Nas codziennie na podwórku, przez Panie kucharki, WSZYSTKIE CUDOWNE CIOCIE oraz Panią Dyrektor. W Kalince dorastała Martynka w gr II i IV oraz Tymon w gr III i V. Do domu wracały zawsze zadowolone, najedzone, szczęśliwe podśpiewując kolejną nową piosenkę lub wierszyk. Tymon szczególnie mocno na początku swojej żłobkowej drogi przywiązał się do kochanej cioci Lidki, która w moim odczuciu traktowała go jak własne dziecko a Martynka jak tylko ma okazję odprowadzić młodszego brata do żłobka nie odpuści okazji żeby pogawędzić z ciocią Wioletką, Danusią, Dorotką i Jolą. To świetne uczucie kiedy rano zostawiając dziecko w żłobku ma się poczucie że spędzi kolejny radosny dzień pod opieką tak cudownych osób. Będzie nam bardzo smutno w poniedziałek kiedy nie będziemy szli na Szamarzewskiego bo wiem że w przedszkolu nie jest już tak kolorowo, ale cóż - coś się kończy - coś się zaczyna. Trzeba iść dalej i bardzo miło wspominać te ostatnie cztery lata. Dziękujemy z całego serca!!!
  Agnieszka mama Zosi - grupa BIEDRONKI
  Komentarz z dnia : Aug 28, 2012 at 09:02 PM
  Tym co najbardziej cieszy każdego rodzica są dobrze podjęte decyzje dotyczące wychowania ich dziecka. Ja do takich zaliczam oddanie Zosi pod opiekę Żłobka Kalinka. Zosia całego serca pokochała to miejsce, a zwłaszcza Ciocie, które je tworzą. Potrafią zadbać o każde Dziecko, jak o własne. Dzięki Nim Zosia była zawsze czysta, zadbana, przewinięta, najedzona, wysłuchana, utulona, ślicznie uczesana, wybawiona; jednym słowem SZCZĘŚLIWA. Repertuar wierszyków i piosenek jaki zdążyła opanować jest zaskakujący. Uwielbiam słuchać opowieści Zosi o tym co robiła danego dnia w Żłobku. Ogromną przyjemność sprawiały też rozmowy z Ciociami z grupy BIEDRONEK, które chwaliły, doradzały, podpowiadały, okazywały po prostu troskę. Z wielkim żalem rozstajemy się z Wami Ciocie. Dziękuję Wam za wszystko co zrobiłyscie dla mojej Zosi, za poświęcony Jej czas, serce i cierpliwość. Na zawsze pozostaniecie w Naszych sercach.
  Anna Waskan - Czupryn
  Komentarz z dnia : Aug 28, 2012 at 07:31 AM
  Szanowni Państwo! Brakuje nam słów żeby wyrazić wdzięczność dla wszystkich cudownych, czułych, kochanych i wspaniałych cioć z gr. III Motylki oraz Pani Dyrektor - opieka jaką obdarzoną Wiktorkę Helenkę (przez ok. 9 h. dziennie) jest bezcenna! Potwierdzam opinię mamy Bartusia - wiele można byłoby jeszcze dodać ale nic ująć! Dlatego tym bardziej obawiam się o kolejny etap w życiu córeczki - przedszkole z prywatnym operatorem, ponieważ jestem pewna, że na tak wspaniałe ciocie już chyba nigdy nie trafi! Wiktorka jeszcze nie do końca rozumie, że juz nadchodzi czas pożegnania na dobre cioć, koleżanek i kolegów więc mnie oczy "pocą" się za nią! Dziękujemy bardzo za ten cudowny rok w jej życiu, rok pełen wrażeń, troskę, rozwój dziecka i fachowe podejście! Kłaniamy się. Rodzice Anna & Radek
  Rodzice Karolinki i Gabrysia
  Komentarz z dnia : Aug 27, 2012 at 09:19 PM
  Nasze bliźniaki (Karolinka i Gabryś) są bardzo zadowolone z pobytu w żłobku, bardzo lubą wszystkie Panie, które są na prawdę BARDZO MIŁE i mają profesjonalne podejście do dzieci, wyśmienite jedzenie, fajne zabawy, świetny kontakt z rodzicami. Nigdy nie pozostałam bez wyczerpującej odpowiedzi ...dużo opisywać na PLUS. Nie zamieniłabym Kalinki na prywatny żłobek. Zdecydowanie polecam.
  Justyna mama Filipa
  Komentarz z dnia : Aug 27, 2012 at 11:42 AM
  Polecam wszystkim żłobek Kalinka. Mój syn ma 18m. jak skończył 6 poszedł do żłobka, ciocie w I grupie przyjęły go z otwartymi ramionami i bardzo ciepło. Filip jest uczulony na mleko ale to nie problem dla cioć przestrzegają jego diety nie ma z tym problemu. Filutek bo tak został nazwany przez ciocie bardzo lubi tam przychodzić i uwielbia ciocie. Od września będzie chodził do starszej grupy i będziemy tęsknic za ciociami z I grupy. Jeżeli jakiś rodzić ma obawy aby posłać swoją pociechę do żłobka Kalinka to bez obaw znajdzie tam przemiłe i sympatyczne ciocie pełne miłości, czułości dla waszej pociechy :) Dziękuję ciociom z bączków za opiekę nad Filutkiem:)
  RODZICE WIKTORII z I grupy
  Komentarz z dnia : Aug 20, 2012 at 09:00 AM
  Życzymy, aby wszyscy rodzice byli tak zadowoleni z pobytu swoich pociech w żłobku jak my jesteśmy. Duże ukłony dla Cioci: Beaty, Niny, Lidki, Mirki opiekujących się I grupą Bączków oraz dla Pani Kierowniczki tego Żłobka, za to, że udało się Jej stworzyć tak wspaniały zespół pań opiekujących się naszymi dziećmi. Polecam wszystkim ten wspaniały żłobek :)))
  rodzice Dawidka
  Komentarz z dnia : Aug 09, 2012 at 09:43 PM
  Nasz synek Dawidek uczęszcza do najmłodszej grupy Bączki. Jak większość rodziców i my mieliśmy obawy jak to będzie kiedy nasz synek pójdzie do żłobka. Tyle godzin bez nas, pod obcą opieką...a my w pracy. Obawy szybko się rozwiały, kiedy poznaliśmy kochane ciocie, które cudownie przyjęły naszego synka. Dawidek świetnie się rozwija. Ciocie zawsze informują jak minął dzień. W każdej chwili można zadzwonić i się dopytać co nasza pociecha porabia. Nigdy nie mieliśmy przykrych sytuacji, w których byśmy byli nie zadowoleni z opieki nad synkiem. Ciocie zawsze są uśmiechnięte i bardzo miłe. Szczerze polecamy wszystkim rodzicom żłobek. Bardzo dziękujemy wszystkim ciocią za wspaniałą opiekę nad naszym synkiem.
  DorotaMusiał mama Bartka (gr III Żłobek Kalinka)
  Komentarz z dnia : Aug 08, 2012 at 08:57 PM
  Bartek ma 2,5 roku, należy do grupy III Motylki w żłobku Kalinka. Powoli dobiega końca jego przygoda w tej grupie. Przygoda bo tak układa się dla Bartka każdy kolejny dzień. To bez wątpienia zasługa Pani Wiesi, Marioli, Ani i Gosi. To osoby które otaczają opieką i troską mojego Bartka, stwarzają mu bezpieczne i ciepłe miejsce gdzie codziennie spędza około 9 h. Zapewniają mu dni pełne nowych zadań i zabaw, pomagają zdobyć nowe umiejętności i otworzyć się na nowe wyzwania. Bardzo dobrze wczuwają się i rozumieją potrzeby Bartka. Wiem, że mój syn dobrze czuje się w żłobku i lubi swoje ciocie!!!! (Opowiada o tym w domu). Mnie również spotyka życzliwość z ich strony. Panie są otwarte i dzielą się tym co wydarzyło się w ciągu dnia. To bardzo wielka zaleta! Chciałam również dodać, iż Pani Dyrektor żłobka to osoba rozumiejąca potrzeby i problemy rodziców i dzieci. Jestem bardzo zadowolona z warunków jakie są stworzone dla dzieci i zapewnionej im opieki. Żłobek Kalinka jest nieoceniony.
  Mama Zosi i Dominisi
  Komentarz z dnia : Aug 02, 2012 at 08:42 PM
  Z wielką chęcią chcę się podzielić moją opinią na temat żłobka Kalinka. Nasza młodsza córeczka uczęszcza do grupy I "Bączki", miała 6 miesięcy gdy pierwszy raz oddałam ją w ręce cioć, przyznam że było to dla mnie stresujące doświadczenie, ale już przy pierwszym kontakcie wiedziałam, że to miejsce jest niezwykle przyjazne dla dziecka. Córeczka z wielką chęcią biegnie do swojej grupy, widać że bardzo zżyła się z ciociami, nie zdarzyło się aby protestowała przed pójściem do żłobka. Gdy ją odbieram jest zawsze uśmiechnięta, zadbana i szczęśliwa. To jest najlepsze świadectwo na to, że panie które zajmują się dziećmi wkładają mnóstwo serca w swoją pracę. Za to jesteśmy im bardzo wdzięczni, bo sami będąc w pracy jesteśmy spokojni, że dzieci znajdują się dobrych rękach. To samo dotyczy grupy V gdzie uczęszcza nasza starsza córeczka Zosia. Ciocie serdeczne, cierpliwe i posiadające wile ciekawych pomysłów do zabaw i nauki z naszymi dziećmi. Piękne piosenki, wierszyki, które Zosia później z nami śpiewa i opowiada wynosi właśnie ze żłobka. Dlatego serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę, cierpliwość, ciepło i trud włożony w opiekę i wychowanie naszych dzieci. Zawsze miło będziemy wspominać to miejsce i uczciwie polecać je znajomym rodzicom. Mama i Tata Zosi i Dominiczki
  Martyna Szczepańska, mama Marcinka
  Komentarz z dnia : Jul 09, 2012 at 10:14 PM
  Jeżeli ktoś się zastanawia czy oddać dziecko pod opiekę żłobka Kalinka, to niech porozmawia z naszym synem. Marcinek mógłby zostać chodzącą reklamą. Ma teraz 2 lata i uczęszcza do 3 grupy. Rano zapomina powiedzieć mamie "papa" a po południu 3 razy wraca, bo "Macinek lala jeście", bo "Macinek rysiować", a w sobotę krzyczy "Mama, do żłobka idziemy? Wiesia czeka?". Chciałabym serdecznie podziękować ciociom z 3 grupy za opiekę nad Marcinkiem, za zrobienie z Marcinka mistrza tańca :-) i za uratowanie Marcinka w groźnej sytuacji, kiedy zabrakło mu tchu. To pokazuje, że Ciocie w żłobku Kalinka są nie tylko Kochające ale również profesjonalnie przygotowane do swojej pracy! Dziękujemy "Wisi, Ani, Goszce i Maloli" za całe serce włożone w codzienną pracę z trudnymi przecież dwulatkami, które o dziwo przestają być trudne jak tylko przekraczają próg grupy. p.s. Przed przedstawieniem z okazji Dnia Mamy można było usłyszeć za drzwiami "no dzieciaczki! postaramy się! bo jak nie, to nas w Internecie obsmarują" :-) otóż nie obsmarują! było pięknie i wzruszająco. Chociaż ciężko było uwierzyć, że to się w ogóle może udać, UDAŁO SIĘ! I jeszcze raz serdecznie dziękuję Wam za to, że podjęłyście trud i osiągnęłyście sukces. :-) Powodzenia w dalszej pracy drogie Ciocie. Z takimi umiejętnościami dacie radę nawet do 67 roku życia ;-)
  mama Filipa
  Komentarz z dnia : Jun 27, 2012 at 04:36 PM
  Drogie Ciocie, nauczyłyście mojego synka tak wiele! Dzięki Wam jest już dużym i samodzielnym chłopcem. Będzie nam ciężko rozstać się ze żłobkiem Kalinka po tych trzech wspólnie spędzonych latach. Szczególnie gorąco chcę podziękować Ciociom z grupy V za wspaniałą opiekę, uśmiech i cierpliwość.
  Katarzyna
  Komentarz z dnia : Jun 20, 2012 at 09:03 AM
  Dziękujemy za cudowna opiekę nad naszym Szymonkiem.Fantastycznie się rozwija,jest pogodnym i radosnym dzieckiem.Wszystkie Ciocie ze żłobka KONICZYNKA są niesamowite-tyle ciepła w sobie mają!!!Dziękujemy za to,że tyle serca wkładacie Panie w swoją pracę!!!Szymek nawet w soboty woła ,że chce do żłoba. A wielka radość i uśmiech Szymka na widok Cioci to dla niezbity dowód na to,że nie mogliśmy lepiej trafić.Kochane Ciocie-jesteście wspaniałe!!!!!Dziękujemy za wszystko!!!
  Kasia Baranowska
  Komentarz z dnia : Jun 04, 2012 at 08:49 PM
  kończy swoją przygodę z Kalinką, a ja mogę tylko powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w życiu, oddać najpierw syna teraz już 3 letnią córkę pod opiekę cioć z Kalinki. Razem to będzie prawie 6 lat, podczas których moje dzieciaki były zawsze od 1 po 5 grupę : najedzone, czyste, przewinięte, utulone, uczesane, wyspane, wybawione i zadowolone z dnia spędzonego w żłobku. Repertuar piosenek i wierszy rósł w tempie porażającym - zwłaszcza u Jagi, opowieści o balach i zabawach są co raz składniejsze, a najbardziej mi się podoba jak Jaguśka naśladuje teraz swoje ciocie z 5 grupy ... Drogie Panie dziękujemy Wam wszystkim za wielką pomoc w wychowywaniu naszych szkrabów! a tym, którzy mają okazję radze nie wahać się i oddać dzieci pod bardzo fachową opiekę!
  maniowa mama
  Komentarz z dnia : May 31, 2012 at 08:38 PM
  Najlepsze Ciocie, najcudowniejsze zabawki, najradośniejsze chwile spędzane na wygłupach i tańcach - taka jest Stokrotka. Czasem myślę, że jak w piosence, to taki całkiem prawdziwy Drugi Dom naszych dzieci :-)
  Rodzice Adasia z III grupy
  Komentarz z dnia : May 26, 2012 at 12:13 AM
  Gorące podziękowania za niepowtarzalne emocje i niezapomniane wrażenia z dzisiejszego, rewelacyjnie przygotowanego występu Motylków z okazji Dnia Matki! Kto nie widział, ten nie uwierzyłby, że grupa rozbrykanych dwulatków może radośnie zatańczyć i wyśpiewać w całkiem skoordynowany sposób wieloczęściowy repertuar. A kto wie, ile trudu i cierpliwości trzeba włożyć w przekonanie malucha do wspólnego działania w określony sposób, ten doceni ogromny wysiłek, zaangażowanie i absolutnie niesamowite umiejętności wspaniałego personelu żłobka Kalinka. Dziękujemy ciociom Marioli, Ani, Wiesi i Gosi za kolejny szczęśliwy i beztroski rok naszego dziecka w Kalince. Szczerze polecamy tę placówkę wszystkim rodzicom.
  Rodzice Puziaka Koniczynka
  Komentarz z dnia : May 09, 2012 at 12:56 PM
  Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor i Wszystkim Ciocią, za tak miłą opiekę nad naszym Puziakiem. Uśmiech dziecka na widok wszystkich Pań mówi wszystko. Dziękujemy
  Puzio
  Komentarz z dnia : May 09, 2012 at 12:50 PM
  Mój synek chodzi do jagódek do Koniczynki. Jestem, jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki i z posiłków, które mój Mateusio tak ładnie zjada. Widać, że Ciocie bardzo się starają, aby dziecią miło czas minął. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor i Wszystkim Ciocią
  Justyna Ciorga-Pietrzyk
  Komentarz z dnia : Mar 15, 2012 at 01:49 PM
  Kochane Ciocie z IV Grypy, właśnie sobie weszłam na stronę żłobka w galerię i zobaczyłam fotki z Antka grupy i strasznie miło wspominam pobyt mojego "Brękota" :)) przyznam, że trochę tęsknię za zeszłym rokiem:)). A wszystkim rodzicom bardzo polecam TĄ właśnie placówkę, bo nie ma chyba lepszej opieki dla maluchów jak tutaj, mój Antek jest naprawdę "ciężkim przypadkiem":)), a Ciocie sobie doskonale poradziły za co bardzo dziekuję i serdecznie pozdrawiam. Justyna - mama Antka - "Brekota":))
  mama Lili
  Komentarz z dnia : Feb 19, 2012 at 09:22 PM
  Cieszę się, że moja coreczka dostała się do Kalinki. Zanim ją tutaj posłałam przeprowadziłam dokładny wywiad wśród znajomych mam i wszystkie, których dzieci chodziły właśnie do kalinki były bardzo zadowolone i szczerze polecały to miejsce. Teraz i ja mogę to potwierdzić. To nie jest łatwa decyzja posłać kilkumiesięczne dziecko do żłobka. Ale już po pierwszych dniach byłam zupełnie spokojna o moje dziecko, gdyż powierzyłam je wspaniałym i ciepłym paniom, które z wielką troską zajęły się moim ukochanym maluszkiem. Teraz córeczka jest w najmłodszej grupie Bączków, wiec mogę być spokojna przez najbliższe 2 lata jej pobytu w Kalince, a potem pozostanie szukać równie świetnego przedszkola ;-)
  Monika, mama Atosia z grupy IV
  Komentarz z dnia : Jan 10, 2012 at 01:06 PM
  "Kalinka" to miejsce, w którym mój kochany synek czuje się cudownie i bezpiecznie. Rano z uśmiechem na twarzy biegnie do swoich ukochanych Cioć. Jestem szczęśliwa, że moje dziecko ma tak wspaniałą opiekę. Dziękuję wszystkim Ciociom z grupy IV za troskę, serce, miłość i cierpliwość dla mojego synka. Dziękuję za to, że mój "Aki" nauczył się sam jeść, korzystać z toalety, że jest promiennym i uśmiechniętym dzieckiem. Gorąco pozdrawiam wszystkie Ciocie z grypy IV i cieszę się, że mój synek jest w "bezpiecznych rękach" kiedy ja jestem w pracy.
  Rodzice Jasia (gr I - Żłobek Koniczynka)
  Komentarz z dnia : Oct 20, 2011 at 12:17 PM
  Żłobek "KONICZYNKA" to jest mały światek, ukochane w nim ciocie są, które serca wielkie mają i uśmiechem nas witają :) Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, brak słów na wyrażenie wdzięczności za wspaniałą opiekę nad Naszym synkiem, który w przyjaznej atmosferze rewelacyjnie się rozwija :) Żłobek "KONICZYNKA" jest wspaniały !
  RODZICE KUBUSIA
  Komentarz z dnia : Sep 23, 2011 at 09:04 AM
  DZIEKUJEMY ZA WSPANIALA OPIEKE NAD NASZYM SYNKIEM KUBUSIEM w ROKU 2010/2011. DZIECKO ZAWSZE CZYSTE, NAKREMOWANE :), WYNIUNIANE ALE PRZEDE WSZYSTKIM SZCZESLIWE. DZIEKUJEMY ZA CIERPLIWOŚĆ I DOBRE SERCE DLA NASZEGO MALUCHA. BO TA PRACA WYMAGA WIELE SERCA,A CIOCIE Z GR. II MAJA WIELE MILOSCI DLA WSZYSTKICH DZIEDZIACZKOW.
  Agnieszka, mama Mateuszka
  Komentarz z dnia : Sep 14, 2011 at 02:33 PM
  Gorąco polecam żłobek Kalinka. Cudowna opieka, bardzo dobrze wykwalifikowana kadra, a przede wszyskim ciepło i serce okazywane dzieciom. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok z Biedronkami.
  Aga
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:35 PM
  polecam żłobek Kalinka. Profesjonalna opieka i przemiła atmosfera.
  Rodzice Mateuszka
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:35 PM
  Wspaniała opieka dla wszystkich dzieci. Miły i sympatyczny personel na I grupie. Syn zaraz po urlopie macierzyńskim był pod opieką tych miłych Pań. Dziecko bardzo zadowolone i uśmiechnięte stawiało swoje nieporadne pierwsze kroki. Polecam wszystkim mamom ten wspaniały Żłobek.
  Natalia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:35 PM
  Moja córka właśnie zakończyła 'karierę' złobkową - grupa IV. Naprawdę polecam, Ciocie zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy, a praca przecież niełatwa.
  Rodzice Kubusia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:34 PM
  Mój synek chodził do żłobka tylko rok (IV grupa) ale był to bardzo udany rok. Dziecko uśmiechnięte, czyste, zadbane i wesołe. Dziękujemy całemu personelowi za trud, wysiłek i uśmiech przy tak nie łatwej pracy. szczególne podziękowania dla Pani Doroty Łuczak za serce na dłoni i zawsze cieple słowa- po prostu Anioł.
  Mama Wojtusia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:34 PM
  Mój synek ma już za sobą rok w żłobku STOKROTKA. Uczęszczał do I grupy - i jestem, ba Jesteśmy oboje zadowoleni. Dziecko zawsze czyste, zadbane i co najważniejsze uśmiechnięte. Zdarzało się, że nie chciał wychodzić ze żłobka :-). Polecam. Personel super. Najlepsze ciocie na świecie :-).
  MAMA ADA Z ANTOSIEM
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:33 PM
  MÓJ SYNEK ANTOŚ( I GRUPA )MA RÓWNIEŻ PIERWSZY ROK ZA SOBĄ W ŻŁOBKU STOKROTKA . BYŁO SUPER !!!!!!! ANTONIO ZAWSZE ZADBANY , CZYSTY I CO NAJWAŻNIEJSZE UŚMIECHNIĘTY I ZADOWOLONY !!!!!! PRZESYŁAMY GORĄCE BUZIACZKI I UŚCISKI DLA KOCHANYCH CIOĆ : KARINKI , MONIKI ,ALINKI I BEATKI :)))))) "Są osoby , które raz w życiu spotkane .... ...nigdy nie będą zapomniane ". DZIĘKUJEMY WAM KOCHANE CIOCIE :*****
  rodzice
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:33 PM
  Kochane ciocie ze Stokrotki (grupa III)! Jesteście cudowne. To jak opekujecie sie naszymi pociechami jest nieocenione. Zawsze uśmiechnięte, pomocne i uwielbiane przez dzieci! Dziekujemy Wam bardzo za cały trud włożony w wychowanie naszych pociech!
  Karolina
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:33 PM
  Świetny żłobek "KALINKA" moja córka chodzi już tam drugi rok i na pewno nie zamieniła bym tego żłobka na żaden inny. Zawsze czyściutka, z radością codziennie rano idzie do cioć :-)))
  Mama Bartusia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:32 PM
  Mój synek Bartuś uczęszcza do żłobka Kalinka już drugi rok (grupa V). Posyłając synka do żłobka już teraz mogę stwierdzić, że to była bardzo dobra decyzja. Nasze dziecko jest zawsze wesołe, uśmiechnięte i wszystkim mówi ?byłem w żłobku u Cioci Uli, Doroty, Bogusi i Oli (obecnie Ciocię Olę zastępuje Cioca Marzenka). Dzięki Ciociom stał się bardzo samodzielnym chłopcem. Jak próbuję go ubrać, a zależy mi na czasie często słyszę słodkie słowa ?Mamo nie tykaj, ja sam?. Z dnia na dzień obserwuję, jak synek się rozwija i nabywa nowych umiejętności. Mam jeszcze dwóch synków, którzy niedawno skończyli przedszkole, ale już w tej chwili mogę stwierdzić, że Bartuś zna więcej piosenek, wierszyków i zabaw w porównaniu ze swoimi braćmi. Gorąco i szczerze mogę wszystkim mamom polecić żłobek Kalinka.
  Mama Oskarka
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:31 PM
  Witam serdecznie Z wielką radością przyznaję, że jestem bardzo zadowolona z pobytu mojego synka Oskarka, w żłobku Kalinka!!!!! ......mogę nawet stwierdzić, że nie śniłam o lepszym miejscu!!! Wszyskie Ciocie z V gr. ... Ciocia Ulka, Dorotka, Bogusia, Ola i Madzia, są WSPANIAŁE, KOCHANE i NIEZASTĄPIONE!!! ...tak samo również jak Ciocie z gr.III, którym jako pierwszym oddałam synka pod opiekę... One WSZYSTKIE sprawiają każdego dnia, BY NASZE DZIECI się ROZWIJAŁY i poznawały nowe wartości... by za nami nie tęsniły, a czas rozstania by mijał w ciepłej, rodzinnej atmosferze! Karuś super się rozwija i dzięki pobytowi w żłobku jest bardzo samodzielnym chłopcem! ...a tego co Ciocie dają naszym dzieciom... to nawet słowami nie da się opisać:)))Jestem BARDZO ZADOWOLONA. Kilka razy wchodziłam po cichutku by podpatrzyć co robią.... ...i za każdym razem łzy same ciekły mi po policzkach....i tak jakoś ciepło się na sercu robiło... Z ukrycia obserwowałam jak mój synek....BARDZO dobrze się bawi...jak tańczy z innym dziećmi (i oczywiście Ciocią )na początku zabawnego pociągu...jaki jest realnie zadowolony! ZAbawa, nauka i ciepłe serce...to jest to-co otrzymoje mój syn każdego dnia!!! Moja opinia jest tylko jedna! Złobek KALINKA jest CUDOWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mama Benia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:31 PM
  Witam Wszystkich. Serdecznie zachęcam do posłania swoich Słoneczek do żłobka Kalinka. Mój synuś Beniamin chodzi tu juz trzeci rok ( grupy I, III,obecnie V). Aż żal, że nie funkcjonuje tu rownież przedszkole. Wszystkie Ciocie bardzo ciepłe, miłe i serdeczne. Każdego dnia z uśmiechem i czułością przyjmują nasze maluchy, osładzając im rozłąkę z rodzicami. Nigdy sie nie skarżą i nie narzekają. Mój Benio , jak wiele dzieciaczków, codziennie wcześnie wstaje, ale z chęcią jedzie do żłobka. Po południu opowiada w co sie bawił i jak spędzał czas.Dziecko jest zawsze czyste, najedzone, przebrane ( w razie awarii) i co najważniejsze zadowolone. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Ciocie oraz Panią Kierownik i Panią Pielęgniarkę Oddziałową oraz jedynego wujka w tej ekipie Pana Henia. Życze dalszej wytrwałości w opiece nad naszymi, nie zawsze łatwymi i grzecznymi Słoneczkami.
  mama Gai
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:30 PM
  Witam, "Ciocie" z grupy II są bardzo sympatyczne i cierpliwe w stosunku do Gai, która wymaga na prawdę stoickiego spokoju.Córka, poprzez różnorodne zabawy, piosenki rozwija sie wspaniale.Miło jest patrzeć jak moja mała "Królowa" pokazuje np. jak pada deszczyk, czy świeci słoneczko oraz wiele innych rzeczy.Panie przy odbieraniu opowiadają jak dziecko spędziło dzień i przekazuja własne spostrzeżenia co do zachowania dziecka. Polecamy w 100% żlobek "Kalinka"!
  Mama Kacperka z II grupy
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:30 PM
  Witam polecam żłobek Kalinka w 100%. Na początku miałam obawy jak mój synek zaklimatyzuje się w żłobku i jaka tam będzie opieka nad dziećmi różne opinie wcześniej na temat ogólnie żłobków słyszałam. Teraz jestem szczęśliwa mój synek poza swoimi ciociami z II grupy świata nie widzi codziennie wstaje uśmiechnięty do żłobka i co ciekawe jest mu tak dobrze z ciociami w żłobku, że wcale nie chce mu się z niego wychodzić. Serdecznie pozdrawiam ciocie z II grupy i jestem im ogromnie wdzięczna za tak wspaniałą opiekę nad moim synkiem, a za Kacperkiem czasami jest trudno nadążyć bo mój synuś to żywe sreberko. Naprawdę jestem szczęśliwa i spokojna bo wiem, że codziennie oddaje mojego synka w dobre ręce, wiem że w żłobku mu się podoba, chodzi do niego chętnie i kocha swoje ciocie. Przede wszystkim jestem spokojna bo wiem, że krzywda się w żłobku Kacperkowi nie dzieje. Bardzo mi się podoba, że odbierając syna codziennie ciocia mi opowiada jak synowi minął dzień i co się działo w danym dniu: czy jadł, ile czasu spał jakie dzieci miały atrakcje i zajęcia w danym dniu, bardzo mi się to podoba bo wiem jak synowi minął dzień i co robili. Polecam żłobek Kalinka, serdecznie pozdrawiam ciocie z II grupy. Panią Kierownik żłobka także pozdrawiam i gratuluje tak dobrze dobranych i wspaniałych cioć w żłobku. Żałuję tylko że przy żłobku Kalinka nie ma przedszkola.
  mama Adusi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:30 PM
  Witam serdecznie! Chcę gorąco polecić żłobek KALINKA do którego od ponad roku uczęszcza moja pociech. Dzieci nie tylko mają wspaniałą opiekę ale także wspaniale rozwijają się. Od rana słychać muzykę i śpiew, dzieci wykonują pierwsze prace plastyczne,które rodzice mogą podziwiać na tablicy w szatni. Pozdrawiam serdecznie ciocie z II grupy- ciocie Anię, Monikę i Małgosię- dziękuję za życzliwość,cierpliwość i miłość jaką okazujecie dzieciom każdego dnia:)
  Hanna Kaczmarek
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:30 PM
  Dziękuję wszystkim Paniom ze żłobka "Koniczynka" za wszystkie dni, w których moje macierzyństwo zostało wsparte serdeczną radą, autentyczną troską i zrozumieniem. Bałam się bardzo pozostawienia córki w żłobku, a ona nie ułatwiała tego zadania, protestując w różny sposób. Jednak ilość dobrych słów i gestów, które otrzymaliśmy od Pani Agaty, Ady, Janki i Moniki, to dużo, dużo więcej niż można oczekiwać. Odbierałam dziecko czyściutkie ,śpiewające piosenki i mówiące wierszyki. Informacje o dziecku bez limitów godzin. Dobre słowo i przytulenie dla każdego dziecka. Mimo tego, że Klara przez cały ten rok popłakiwała w żłobku, uważam, że jest to najlepsza placówka tego typu spośród wszystkich mi znanych. Podstawą jest fakt, że "Koniczynka" jest niewielka i tak mądrze zarządzana przez Panią Wandę Andersz, która tworzy atmosferę pełną spokoju i ciepła co udziela się dzieciom. Dziś po raz ostatni byłam w "Koniczynce". Chylę czoła, przed Waszą drogie Panie pracą. Mam dla Was słowa uznania i podziwu. Bądźcie zdrowe i wierzcie, że warto tak pracować. Cieszę się, że moje dziecko miało takie pierwsze nauczycielki. Zapamięta Was na pewno. Dziękuję.
  Mama Frania
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:29 PM
  Witam, mój syn uczęszcza do "Kalinki" od września ubiegłego roku. Widzę, że dużo więcej uczy się od rówieśników niż od nas - rodziców. Ładnie je, śpi, bawi się. Gdy jest odbierany to zawsze z uśmiechem na buzi (gdy oddawany też;)). Ciocie codziennie informują co dziecko robiło, ile spało, czy wszystko zjadło. Niektórzy rodzice myślą, że oddanie dziecka do żłobka to najgorsza rzecz pod słońcem. A ja uważam, że nie ma lepszego miejsca dla mojego Frania - nigdy nie zdarzyło mi się pomyśleć, że oddaję go do "przechowalni". Wiem, że jest bezpieczny i zadowolony. Żłobek "Kalinka" jest super. Polecam z całego serca. PS. Uściski dla całej II grupy.
  Agnieszka Uss-Jankowska
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:29 PM
  Witam, mój synek rozpoczął przygodę ze Stokrotką gdy skończył 9 miesięcy, teraz ma 3 lata i ze smutkiem będziemy się żegnać z ciociami i ze żłobkiem. Wszystkim serdecznie polecam tą placówkę, ponieważ dziecko jest tam w bezpiecznych, profesjonalnych i pełnych miłości rękach. Marek zawsze z uśmiechem szedł do swoich cioci, a czasem nawet nie chciał wracać tak jest tam fajnie. Dużo by można pisać o zaletach tej placówki, powiem tylko wszystkim mamom, że tam maluszki będą miały jak w domku, a nawet lepiej bo cała zgraja kumpli :)
  Lulu i mama
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:29 PM
  Witam Moja córcia w tym roku będzie opuszczać żłobek Kalinka. Był to nie tylko cudowny rok dla niej ale również dla mnie. Wiedząc że Lulu jest pod opieką najcudowniejszych cioć pod słońcem mogłam spokojnie poświęcić się swoim obowiązkom i nie martwić się zupełnie o nic. Fachowa opieka, fantastyczna zabawa, pyszne posiłki to wszystko zapewnia żłobek Kalinka. Z pełną odpowiedzialnością będę polecać wszystkim rodzicom to miejsce. Wraz z Lulu pragniemy bardzo podziękować za ten magiczny rok zabawy, nauki a dla mnie ogromnej pomocy. Dla wszystkich pań wielkie buziaki. ;-)
  Ania i Arek - rodzice Antosia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:28 PM
  WSZYSTKIM POLECAM ŻŁOBEK STOKROTKA - TAKIEJ OPIEKI NAWET NIE ŚMIAŁAM SOBIE WYMARZYĆ!! Nasz synuś Antoś spędził w cudownym żłobku STOKROTKA cały ostatni rok i z wielkim żalem będziemy opuszczać nasze najwspanialsze na świecie ciocie. Oj będzie masę łez... nigdy nie zapomnimy ich ciepła i WIELKIEGO WKŁADU W WYCHOWANIU naszego maluszka. Ciocia Anusia, Jola, Ola, Wiesia z grupy III - i pani Kierownik - Z CALEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!!! Przez ten rok nasz wówczas niespełna dwulatek nauczył się pięknie mowić, idealnie i z radością pożegnał się z pieluszkami, ...śpiewa piosenki, mówi wierszyki, wieeeeeeeele wie, masę umie jak na takiego brzdąca. Miałam przyjemność przez ulotne chwile, niezauważona nawet specjalnie, obserwowania lub słuchania jak odbywają się zajęcia dzieci - i to niezwykłe jak 4 ciocie z grupą ponad 20 dzieci robią takie cuda i ile je uczą bawiąc się przy tym!!! Nie jestem osobą związaną z żadną z Pań, nie mam na celu wychwalania bez podstaw - po prostu kierując się pełnymi radości i wdzięczności sercami matki i ojca cóż więcej mogę zrobić jak oficjalnie wszystkim napisać jak bardzo jesteśmy zadowoleni!!! Nawet nie sądziłam, że w naszym kraju, w państwowym żłobku, może być tak rewelacyjna opieka, poziom wychowania takich maluszków, doskonałe warunki - a przede wszystkim taka atmosfera!!! Z naszych obserwacji widziamy, że "dobrym duchem" jest Pani kierownik, która ma takie serca dla dzieci i widać, że wszystko jest dopilnowane, doklada wszelkich starań by było jak najlepiej I JEST!! Jaki szef taka kadra - więc osoby opiekujące się dziećmi są niezwykłe i wyjątkowe. Miło mi, że takie właśnie ciocie zajmują się naszymi dziećmi. Jako rodzice rozmawiamy ze sobą i sądzę, że wyrażam tutaj głos wszystkich - nie spotkałam osoby niezadowolonej :). To wielki sukces i ogromnie optymistyczna sprawa, że w trudnych czasach, przy takich brakach kadrowych - tutaj wszystko funkcjonuje rewelacyjnie... przynajmniej my, rodzice tak to odbieramy :) Stokrotka to budynek niemalże w Cantrum, na Sołaczu, przy Al.Wielkopolskiej - a jednocześnie tak odcięty od świata i zgiełku, z wielkim ogrodem, istny raj dla dzieci!! W słoneczny dzień śniadanka na tarasie i zabawy, sypalnie jak z bajki o krasnoludkach ;))),łazienka, kuchenka, świetne zabawki. Synusia odbieram codziennie pachnącego, radosnego, często nie chcącego wychodzić ze żłobeczka ..ostatnio nawet prawie szykował się do pójścia do domu z kochaną ciocią Anią :)) Panie nie wahają się dzwonić z troskliwymi pytaniami, czy watpliwościami - widać, że nasze dzieci są dla nich ważne. Ciocie mają wielkie serca, wspaniałe ciepłe charaktery, nieziemską cierpliwość i masę wiedzy o takich brzdącach. Raz jeszcze dziękujemy: - za wyrozumiałość i pomocne rady nawet dla nas rodziców - za naukę, skuteczność i pielęgnację - za tkliwość i serdeczne buziaczki w małe stópki na pożegnanie - za wkład większy niż ..nawet najbliżsi w rodzinie.. w wychowaniu maluszka i wielkie serca dla nich, każdego z osobna i indywidualnie! - za osobiste zaangażowanie, przygotowywanie po godzinach nawet cieszące dzieci i rodziców wycinanki, laurki, kwiatuszki itp NIGDY WAM TEGO NIE ZAPOMNIMY I CIESZYMY SIĘ, ŻE ANTOŚ TRAFIŁ DO STOKROTKI!!
  mama Alicji
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:28 PM
  Dziękuję wszystkim Ciociom z grupy II i grupy III - Ani, Oli, Wiesi i Joli ze żłobka Stokrotka. Dziękuję Wam za to, że moja Aluśka zawsze szła do Was z uśmiechem na ustach, że po swojemu, ale jednak śpiewała piosenki, mówiła wierszyki, których uczyłyście. Dziękuję za Wasze wielkie serca, dobroć, miłość, troskę i wszystkie "tulaski" dawane dzieciom. Za całą Waszą pracę i trud włożone w opiekę nad naszymi dziećmi. Jesteście wspaniałe!
  kACPER:)
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:27 PM
  wszystkim rodzicom polecam z czystym sumieniem żłobek "stokrotka". Wszystkie ciocie pełne cierpliwości i miłości dla tych małych szkrabów. Ja przede wszystkim chce podziękować wszystkim ciociom z oddz. 3 bo właśnie tam Kacperus zaczynał swoja karierę:) ale równie bardzo dziękuję Paniom z oddz 4 bo tam Mały spędził kolejne pól roku. Z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakiwał nowymi wyrazami śpiewał piosenki , mówił wierszyki:). Nie wiem jak ciocie to zrobiły ale nauczył się pięknie jeść (niejadek).Małemu się tak spodobało ze nie chciał iść do domu;) JESTEM BARDDDDDDDDDDDZZZZZZZZOOOOOOOOOOOO ZADOWOLONA i az sie łezka w oku kreci ze to już czas się pożegnać. jeszcze raz dziękuję wszystkim ciociom: Wiesia Ola Jola Ania Marlena Violetta Ania Małgosia:*:*:*:*:
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:27 PM
  Podziękowanie dla oddziału 2 żłobka "Stokrotka". Dla cioci Małgosi,w podziękowaniu za opiekę i cierpliwość każdego dnia Karinka "Życia nie można opisać,można je tylko przeżyć" Oskar Wilde Dla cioci Agaty,w podziękowaniu za opiekę i cierpliwość każdego dnia. Karinka "Kochając innych,pokochasz samego siebie" Edson Dla cioci Eli,w podziękowaniu za opiekę i cierpliwość każdego dnia Karinka "W życiu chodzi o to ,by być trochę niemożliwym" Oskar Wilde Dla cioci Basi w podziękowaniu za opiekę i cierpliwość każdego dnia Karinka "Życie to raj,do którego klucze są w naszych rękach" Fiodor Dostojewski
  Rodzice Konrada
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:27 PM
  Prawie dwa lata temu posyłaliśmy do żłobka "Stokrotka" naszego młodszego syna. Byliśmy pełni obaw, a ja ze łzami w oczach. Niedawno Konrad zakończył żłobkową karierę i temu wydarzeniu również towarzyszyły moje łzy, jednakże już z zupełnie innego powodu. W ciągu ostatnich dwóch lat nasz Rojber uczęszczał do grupy I i III. Wszystkie ciocie otaczały go wspaniałą opieką, a dla nas, rodziców, miały wiele cierpliwości, zrozumienia i wsparcia. Przykładem niech będzie pełne spokoju zaakceptowanie przez ciocie z grupy I faktu, że Konrad nadal karmiony jest piersią. Z racji wieku syn, jak i my, bardzo związał się z ciociami i dziećmi ze swojej ostatniej grupy. Dzięki ciociom nauczył się bardzo dużo, a dla nas wiele problemów okazało się łatwiejszymi do rozwiązania. Jedzenie, spanie, nauka czystości i samodzielności przebiegały naprawdę spokojnie i, co najważniejsze, skutecznie. Świetne zaś zabawy powodowały, że nasz syn często ze żłobka wcale nie chciał wychodzić. Nie za to jednak Konrad ciocie tak pokochał, tylko za uśmiechy, radość, pomysłowość i WIELKIE SERCA. Konrad nadal twierdzi, że wybiera się do przedszkola, ale tylko z ciociami Olą, Jolą, Wiesią, a w szczególności i bezapelacyjnie, z ciocią Anią :). Z całego serca jeszcze raz dziękujemy ciociom i wszystkim pozostałym osobom prowadzącym ten żłobek. Wszystkim rodzicom z czystym sumieniem możemy polecić "Stokrotkę".
  mama zuzi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:26 PM
  złobek Kalinka o najwspanialsze miejsce do którego trafiła masza córcia. zuzia co dzień rano budziła nas i pospieszała zeby byc juz z ciociami i dziećmi. od wrzesnia oddajemy pod opieke najmłodszą córeczke i nie mam obaw bo wiem ze opieka cioc i ich miłośc do dzieci sprawia ze dzieci z wielka checia wstają i udaja sie do żłobka. Dziekujemy za wsparcie i opieke pani kierownik i paniom z grupy 4
  mama Piotrka Olszńskiego
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:26 PM
  Witam, chciałabym ogromnie podziękować wszystkim pracownikom "STOKROTKI". Mojego synka zawiozłam do żłobka, kiedy miał zaledwie pół roku. Byłam przerażona i pełna obaw.... ale niesłusznie. Od pierwszej chwili ciocie z I oddziału zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Zadawały wiele pytań dotyczących Piotrka, co lubi, czego nie lubi, jaką ma ulubioną zabawkę. Muszę przyznać, że czasem patrzyłam z niedowierzaniem jak ciocie potrafią zająć się takim maluszkiem, nosiły go nawet na rękach kiedy płakał, później brały następne dziecko i następne. Później Piotrek trafił do III grupy i znowu byłam pełna obaw, że pewnie w tej grupie nie będzie już tak fajnie. Tymczasem ciocie z III grupy okazały się pełnymi ciepła i cierpliwości. Potrafiły nauczyć Piotrka tego wszystkiego z czym ja miałam problem. Przestał korzystać ze smoczka, z butelki, z pieluch.... to był "skok w dorosłość" :) Pragnę dodać, iż wszyscy pracownicy żłobka są pełni ciepła i uśmiechu, Pani Kierownik, panie z kuchni, pan który dba o ogród. Tak czułych i ciepłych ludzi życzę wszystkim dzieciom i rodzicom. Dziękujemy!
  mama Kamila
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:26 PM
  Również polecam gorąco żłobek "KALINKA". Są tu najwspanialsze ciocie pod słońcem. Zapisując mojego małego zaledwie 8 miesiącznego szkraba do żłobka byłam pełna obaw. Jak się okazało niesłusznie. Choć Kamil ( zwany w domu Czesławem bądź Czesiem )często chorował i powroty do żłobka po chorobach nie należały do łatwych to i tak ze spokojem go odprowadzałam, gdyż wiedziałam, że ma zapewnioną wspaniałą opiekę. Wszystkim ciociom z grupy I bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wielkie serca, wspaniałe "podejście" do dzieci, anielską cierpliwość. Za uśmiechy na ich twarzach, które witały nas codziennie rano i za całuski w malutkie stópki na pożegnania. Raz jeszcze serdecznie dziękuję każdej cioci z osobna i wszystkim razem.
  Rodzice Antosi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:25 PM
  Serdecznie dziękujemy wszystkim Ciociom z grupy III w żłobku Kalinka - Cioci Ani, Gosi, Wiesi i Lidce za okazane serce i sympatię, za pomoc w przezwycężeniu szczególnie trudnych początków, za ciepły uśmiech każdego ranka, za wszystkie zabawy, tańce, za małe i duże radości.
  Rodzice Szymona
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:25 PM
  Dziękujemy wszystkim Ciociom z oddziału III, na który nasz synek Szymek uczęszczał przez ostatni rok, oraz Ciociom z oddziału I, gdzie rozpoczynalismy swoją przygodę ze żłobkiem "Kalinka". Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że bez obaw mogliśmy go powierzyć pod tak dobrą opiekę, gdzie czas bez nas spędzał w rodzinnej atmosferze. Dziękujemy za całą Waszą pracę, cierpliwość, zrozumienie i za wszystko, czego Szymek się od Was nauczył, za ciepłe słowa i wsparcie. Zawsze będziemy Was ciepło wspominać;)))
  tata i mama Dominika
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:25 PM
  Ciocie z każdej grupy przemiłe i sympatyczne a przede wszystkim z wielkim sercem dla dzieci. Czas poświęcony dla dzieciaczków jest bezcenny co widać natychmiast przy pierwszym dniu w przedszkolu. pozdrawiamy i do zobaczenia
  rodzice zuzi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:24 PM
  Gorące pozdrowienia dla żłobka ? stokrotka? grupy 4 moje dziecko właśnie poszło do przedszkola. Pani jest zachwycona Zuzią i jej umiejętnościami , które nabyła w żłobku. O wiele szybciej niż inne dzieci przyzwyczaiła się do nowej grupy jest śmielsza, śpiewa piosenki i mówi wierszyki poznane jeszcze w żłobku, jest bardzo samodzielne. Życzę wszystkim rodzicom aby mogli poznać kochane ciocie z 4 oddziału ciocie Milene, Violette, Anie, Gosie
  mama Kubusia "Buba"
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:24 PM
  Serdeczne podziękowania dla wszystkich cioci z grupy II żłobka Kalinka za opiekę i wytrwałość.Pierwsze dni Kubusia były ciężkie,ale z dnia na dzień było już coraz lepiej.Kubuś jest już samodzielny,potrafi sam jeść pić z kubeczka siusia na nocniczek i jest bardzo dzielnym chłopcem.Bardzo duża to zasługa cioci Ani,Moniki,Małgosi i całej reszty personelu.Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opiekę.
  mama Marcysi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:24 PM
  Kalinka-profesjonalny żłobek, bardzo miły, zżyty i ciepły personel (mówię o wszystkich, nie tylko o opiekunkach - wszyscy uśmiechnięci, serdeczni, życzliwi). Moje dziecko chodziło 2,5 roku i dzięki umiejętnościom, które tam nabywała nie mam takich wyrzutów sumienia, że nie opiekuję się nią sama siedząc z dzieckiem w domu - panie bardzo dbają o rozwój dzieci - mam roztańczone, radosne, rozśpiewane i recytujące mnóstwo wierszyków dziecko. W przedszkolu od razu panie zauważyły, że moja córcia jest bardzo dobrze rozwinięta, i to jest naprawdę bardzo bardzo duża zasługa pań ze żłobka!!!!
  Rodzice Marysi i Madzi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:23 PM
  Chcielibyśmy z całego serca gorąco podziękować ciociom z I i III grupy żłobka KALINKA za wspaniałą i profesjonalną opiekę nad naszą córką Madzią (Madziową- jak ją ciocie nazwały)! Oddać w tak cudowne ręce dziecko to najlepsza rzecz, jaka może spotkać rodziców. Ciocie są miłe, uprzejme, a co najważniejsze- UWIELBIANE PRZEZ DZIECI I KOCHANE! Nasza starsza córka Marysia również uczęszczała do tego żłobka (grupa I, II i IV) i już wtedy wiedzieliśmy, że kiedy pojawi się drugie dziecko to napewno oddamy je pod troskliwą opiekę cioć. Dzięki Wam kochane ciocie- nasze córeczki są wesołe, uśmiechnięte, samodzielne i nie mają problemów z komunikowaniem się.To dzięki Wam nasze skarby tak wspaniale rozwijają swoją dziecięcą wyobraźnię. Na koniec dziękujemy również ciociom z grupy V, które od września opiekują się naszą młodszą córeczką. Minęło zaledwie kilka dni a Madziowa uwielbia swoje nowe ciocie i przy każdej okazji informuje wszystkich, że jedzie do cioci i dzieci :-) Pani kierownik i cała reszta personelu żłobka Kalinka- JESTEŚCIE WSPANIAŁE I NIEZASTĄPIONE!!!!!!!!!!!!!!!! I ZA WASZE CUDOWNE SERCE BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!!
  mama i tata Mateuszka
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:23 PM
  Drodzy rodzice jeżeli szukacie odpowiedniego żłobka dla swojej pociechy wybierzcie "Kalinkę". Nasz Mateuszek przez ostatni rok chodził do III grupy.Panie a raczej "ciocie" to fantastyczne, pełne oddania, uczucia oraz opieki jaką darzą dzieci.Nasz synuś codziennie z uśmiechem chodził do żłobka.My rodzice również byliśmy zadowoleni tym bardziej, że "ciocie"poświęcały trochę swojego czasu nam i zawsze relacjonowały cały dzień pobytu Mateuszka.Nigdy nie było im ciężko na chwilkę zatrzymać się i porozmawiać.Polecamy ten żłobek z całego serca jak również bardzo dziękujemy w imieniu Mateuszka i swoim za opiekę. Aktualnie nasz skarb chodzi już do przedszkola ale bardzo często i miło wspominamy ten okres w "KALINCE".
  Patrycja Ś.
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:23 PM
  Witam! Polecam żłobek "Koniczynka" Moja córeczka chodzi do żłobka od września. Na początku było bardzo ciężko ale ciocie sprawiły że Olivka teraz bardzo chętnie tam wraca. Zawsze gdy ją odbieram jest czyściutka, uczesana i co najważniejsze jest uśmiechnięta.Ciocie zawsze zdają relacje czy zjadła obiadek, czy była grzeczna, odpowiadają z chęcią na każde zadane im pytanie. Bardzo się ciesze że Olivka trafiła do tak wspaniałego miejsca i na tak wspaniałe i cierpliwe ciocie. Pozdrawiam
  Mama Kubusia z II grupy
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:22 PM
  Z całego serca polecam żłobek "Stokrotka". Każdego dnia kiedy odprowadzam dziecko do żłobka wiem, że mogę być spokojna, a idąc do pracy mogę skoncentrować się na zadaniach, bo wiem, że moje dziecko jest pod opieką najlepszych Cioć na świecie:) Przede wszystkim podziwiam pełną troskę, zaangażowanie i wyrozumiałość wszytkich Pań, które pracują w żłobku! Objęcie opieką słodkiej gromadki to nielada sztuka. Mój synek od zawsze chętnie chodzi do żłobka, zawsze radosny, bardzo zadbany, buzia wykremowana:) Uważam, że uczęszczanie dziecka do żłobka jest bardzo dobrym pomysłem, utwierdzam się w moim przekonaniu każdego dnia, kiedy obserwuję kolejne nabyte umiejętności te "poważne" jak nowe słówka, sygnalizowanie potrzeb fizjologicznych, jak i te związane z zabawą, śpiewaniem, poczuciem humoru:) Nie mam żadnych wątpliwości, że podjęłam słuszną decyzję zapisując synka do żłobka "Stokrotka":)
  mama Wojtusia
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:22 PM
  Mój synek od października 2010 jest zadowolonym żłobkowiczem grupy I w KALINCE. Początkowo nie obyło się bez porannego płaczu, ale stopniowo przyzwyczajał się i teraz sam rano wspina się po schodach, gdy ja parkuję wózek w wózkarni:) Ciocie otaczają dzieci profesjonalną opieką, mój maluszek oddawany w moje ręce jest zawsze przewinięty i najedzony, a przede wszystkim uśmiechnięty i rozbawiony. Kiedy podczas dnia wolnego zdarza nam się spacerować w pobliżu żłobka, wyciąga rączki w jego kierunku i radośnie podskakuje we wózku. Mam pewność, że moje dziecko jest cały dzień pod troskliwą opieką, dobrze się bawi, prawidłowo rozwija i ma zapewnione odpowiednie warunki do potrzeb jego wieku. Wszystkim rodzicom, którzy wahają się, czy żłobek jest dobrym miejscem dla dziecka, kiedy czas wrócić do pracy, z całego serca polecam tę placówkę:)
  Mama Asi
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:22 PM
  Bardzo obawiałam się jak moja córeczka odnajdzie się w grupie i pod opieką obcych pań. Szybko jednak zapomniałam o trudnym pierwszym tygodniu. Z czasem moja córeczka coraz chętniej chodziła a nawet biegała do żłobka, żeby zobaczyć ciocie i dzieci. W "Stokrotce" dzieci są pod świetną opieką. Ciocie są troskliwe i bardzo serdeczne. Mojej córeczce bardzo smakuje też jedzonko w żłobku. Widzę, że uczy się wielu nowych rzeczy ale przede wszystkim uczy się żyć w grupie rówieśników. Bardzo dziękujemy ciociom z grupy II za opiekę nad naszą Aśką!
  Mama Antosi z grupy V
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:21 PM
  Serdeczne podziękowania Pani Dyrektor i wszystkim Ciociom za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie przedstawienia z okazji DNIA MATKI, które w ten szczególny dzień dostarczyło wielu wzruszeń i niezapomnianych wrażeń. Serce każdej Mamy szybciej i radośniej bije, kiedy widzi ile potrafi jej dziecko i jak bardzo ją kocha. Za wszystkie te miłe chwile jeszcze raz DZIĘKUJĘ
  Mama (już bez obaw)
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:21 PM
  Żłobek "Koniczynka" jest super. Miałam duże obawy przed posłaniem dzieci do żlobka, ale nie żałuję. Bardzo dziękuję Żłobkowym Ciociom zarówno z grupy I jak i II i Pani Dyrektor.
  Mama Antosia z IV grupy
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:21 PM
  Kalinka to miejsce, w którym mój kochany synek czuje sie cudownie, wiem, że często płacze i marudzi jak go zostawiam, ale jak odbieram to zawsze ma uśmiech na twarzy. Wiem, że jest mu tam dobrze. A jego "narzeczona" ciocia Danusia to najcudowniejsza kobieta na świecie. Antkowi bardzo długo zajeło przyzwyczajenie sie do nowego otoczenia i wszystkich cioć, teraz jak idziemy do żłobka ciągle mi o którejś cioci opowiada, a dzisiaj np. dowiedziałam się, że Pan, który dba o ogród i podwórko ma na imie Pan Henio, którego również serdecznie pozdrawiamy. Ciocie jestescie cudowne, antek Was uwielbia z resztą ja też. Już się boję co to bedzie we wrześniu jak Was zabraknie w nowym miejscu. Gorąco pozdrawiam wszystkie ciocie z grypy IV i cieszę się, że Antek ma taką opiekę jak ja muszę być w pracy.
  Mama Jasia (i Marty też:) )
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:20 PM
  Jeśli dziecko po tygodniu chodzenia do Żłobka (tak, celowo użyłam dużej litery "Ż"-bo "Kalinka"-to Żłobek przez duże "Ż")mówi:"mamo ciocie w Żłobku są kochane"- to chyba nie trzeba dodawać nic więcej. Serdecznie polecam miejsce, w którym mój Jasiek czuje się bezpieczny, lubiany i szczęśliwy; gdzie każda Ciocia specjalizuje się w czymś innym;):Ciocia Ula-dyscyplina, Ciocia Dorotka-uporządkowanie, Ciocia Bogusia-słuchanie i umiejętność zabawy, Ciocia Madzia-ciepło i wrażliwość.
  Magdalena Kuska mama Kacperka K. z IV grupy.
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:20 PM
  Gorąco polecam żłobek Kalinka jest to wyjątkowe miejsce dzieci czuję się tu jak w domu choć mam wrażenie że momentami "lepiej niż w domu" bo zdarza się że nie chcą wychodzić ze żłobka. Naprawde ten żłobek jest wyjątkowym miejscem dla dzici cudowna opiwka cioć , dobre jedzonko, czyściutko, zadbane no nie da się ukryć że widać tu bardzo dobrą ręke Pani Dyrektor. Naprawdę jestem bardzo wdzięczna za po części wychowanie synka i bardzo dobrą opiekę. Serdecznie Pozdrawiam kochane ciociez IV grupy: ciocie Danusie, ciocie Wioletke, ciocie Jole, ciocie Dorotke i ciocie Kasie. Pozdrawiam także ciocie za ściany które bardzo często odbiedza i chodzi się poprzytulać i po buziaki mój synuś ciocie Bogusie, ciocie Dorotke, ciocie Ule, ciocie Madzie. Co ja mogę więcej powiedzieć jest to bardzo dobry żłobek który ma bardzo dobrą kadre ciotek i do tego miłą i serdeczną Panią Dyrektor którą także serdecznie pozdrawiam. Mama Kacperka Kuski z IV grupy.
  Ania
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:20 PM
  Miałam spore opory, kiedy przyszedł czas powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim i "rozstania" z moją kochaną Zośką :) Okazało się jednak, że to obawy bezpodstawne... Szczerze dziękuję za wszystko zaróno Pani Kierownik, jak rónież wszystkim Ciociom, z którymi Zosieńka ma bezpośredni kontakt na codzień :) Nie mogliśmy trafić lepiej. Gorąco polecam wszystkim rodzicom Żłobek Kalinka :)
  Monika, mama Antosia "motylka" z grupy III
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:19 PM
  Bałam się, że mój Antoś nie "odnajdzie się" w żłobku (przez rok był pod opieką niani) a teraz ... Kalinka to miejsce, w którym mój synek czuje się wspaniale. Początki były trudne ale nagle, z dnia na dzień okazało się, że Antoś cieszy się, że zaprowadzam go do Jego CIOĆ - Ani, Lidki, Wiesi oraz małych kolegów i koleżanek. Co więcej - mój mały niejadek zjada wszytko co przygotują Panie w żłobku:) i potrafi sam posprzątać klocki, pluszaki i samochodziki:) Serdecznie dziękuje wszystkim ciociom z grypy III i cieszę się, że mój Antek ma taką wspaniałą opiekę.
  Anna i Dariusz Walkowiak
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:19 PM
  Wybraliśmy z mężem żłobek Koniczynka i nigdy nie żałowaliśmy wyboru. Pani dyrektor i wszystkie ciocie okazały się dużą pomocą i dobrymi doradcami. Jetsem wdzięczna za wspaniałą współpracę i każdą radę.Niewyobrażam sobie,że Samuś mógłby uczęszczać gdzieś indziej, Zal się rozstawać z tak miłą i ciepłą atmosferą jakiej zazaliśmy w Koniczynce.Pozdrawiamy, dziękujemy głeboko i mocno, ściskamy i całujemy wszystkie ciocie i Panią dyrektor.:):):) Rodzice Samusia z 3 grupy-Malinki (Koniczynka)
  Mama Piotrusia z grupy IV
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:18 PM
  Bardzo, bardzo dziękuję wspaniałym ciociom z grupy IV za cudowną opiekę nad moim synkiem Piotrusiem. To właśnie dzięki Wam ciocie, Piotruś uwielbia chodzić do "żłobeczka".Mam przeogromną radość słuchając w domu piosenek i wierszyków nauczonych przez ciocię, a także ze zdumieniem obserwować jak bardzo Piotruś stał się samodzielny. Naprawdę aż żal rozstawać się z takimi ciociami. Serdecznie pozdrawiam ciocie Wioletkę, Dorotkę, Danusię, Jolę, Kasię i Pana Henia, który zawsze zaciekawia o poranku Piotrusia. Wszystkim rodzicom gorąco życzę równie wspaniałych chwil w żłobku Kalinka.
  Rodzice Filipka z 2grupy Malinki
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:18 PM
  Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla personelu filii "Koniczynka". Dzięki fachowej opiece, zaangażowaniu, ciepłej atmosferze, kilkanaście miesięcy, jakie Filipek spędził w "Koniczynce" zapamiętamy, jako wspaniały czas:)
  mama Antoniego z grupy III
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:18 PM
  Serdeczne podziękowania dla Cioci Gosi z grupy III "Motylki" w Kalince. Dzięki Jej pomocy mój Antoś czuje się w żłobku "jak u Mamy". Dziękuję za wielkie serce, troskę i mnóstwu uczucia włożonego w opiekę nad moim synkiem.
  Martyna Szczepańska, mama Marcinka
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:17 PM
  Marcinek zaczął uczęszczać do żłobka, gdy miał 4,5 miesiąca. Trafił do żłobka Kalinka do I grupy - Bączki. Chyba każda mama martwi się oddając swoje dziecko obcym ludziom. Ja teraz wiem, że Marcinek w I grupie ma najlepszą opiekę, na jaką mógł trafić i wiem, że nie oddaję dziecka "obcym ludziom" tylko KOCHANYM CIOCIOM. Ciocie, które się nim zajmują, wiedzą, że Marcinek ma mocny charakter i często daje o sobie znać, ale ich ciepłe podejście powoduje, że synek od wejścia macha z radości nogami i z uśmiechem "biegnie" do sali. Teraz Marcinek ma już 15 miesięcy a my jako rodzice mamy wielką radość z obserwowania, jak szybko Marcinek się rozwija i jak dużo się uczy. Dziękujemy ciociom z I grupy za troskliwą opiekę, uśmiech i wychowanie naszego dziecka. Wszystkim rodzicom polecamy żłobek Kalinka.
  Rodzice Adasia z I grupy
  Komentarz z dnia : Jul 20, 2011 at 09:16 PM
  Nasz półtoraroczny synek Adaś właśnie kończy w Kalince swój pierwszy rok. Podobnie jak wielu innych rodziców my również obawialiśmy się powierzyć dziecko innym opiekunom. Już po kilku dniach wiedzieliśmy jednak, że oddaliśmy je w najlepsze ręce a wspaniałe ?ciocie? z I grupy bardzo szybko stały się dla Adasia równie bliskie i niezastąpione jak najbliższa rodzina. Przyglądając się rozwojowi synka w ciągu tego roku, obserwując jak wielu rzeczy nauczył się właśnie w żłobku - jak otwarcie i ufnie reaguje na inne dzieci, jak radośnie bawi się, tańczy i skacze - musimy przyznać z pokorą, że sami nie dalibyśmy rady zrobić tego lepiej! Serdecznie dziękujemy ciociom Marioli, Beatce, Ninie i Mirce z grupy Bączków za czułą opiekę, ciepło i uśmiech, za ogromną wiedzę, doświadczenie i cenne rady, a także za imponującą cierpliwość oraz 1001 pomysłów na zabawę!
 

Napisz komentarz

Allowed tags: <b><i><br>Add a new comment: